Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik/Anyukák van köztetek...

Kismamik/Anyukák van köztetek olyan, akinek külföldön dolgozik a párja vagy csak sokat van távol? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én párom külföldön dolgozik, szerencsére minden péntek este jön, vasárnap este megy. Most 6 hós a babánk, nem egyszerű így, de ez van, ezt kell szeretni, más választásunk nincs, ha meg akarunk élni (hitel, ház felújítás, stb.)!

És Te?

2013. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgozik,karácson óta nem láttuk:((nagyon nehezen bírjuk de a cél lebeg előttünk hogy jobb legyen és ki kell bírnunk mert lesz még elég időnk egymásra:))ez az ország nem családcentrikus sőőőőt azt sem tudja mi az hogy család!!!rengeteg család így van mint mi,de bíz a jobban a szebben és talán könnyebb így kibírni....egy 30 hkm aki 2 éves ikreivel várja epekedve haza apát...
2013. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cavalli ***** válasza:
Én kismama vagyok. Az én párom ingázik napi 300 km-t. Nagyon féltem. Nekünk is az anyagi könyebbség miatt... Szerencse a risszban hogy annyi túlórája van;hogy a szabikon felül sokat itthon tud majd lenni, terveink szerint akkor amikor megszületik a pici. 16 hetes kismami.
2013. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek olyan munkahelye van, hogy rengeteget van távol. Sokat van külföldön is, ha éppen nem ott van, akkor pedig az ország különböző pontjain van munkájuk.

Muszáj ezt csinálnia, mert valahogy meg kell élnünk. Csak a CHF-os lakáshitelünk 150.000 Ft.

2 gyermekünk van, a 3.-on pedig most dolgozunk.

2013. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!