Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterán leütöttem egy terméket...

Vaterán leütöttem egy terméket, de mégse tudom megvenni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az eladóval, hogy elrontottad. De jog szerint, meg kell vedd.
2013. febr. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugy érted, hogy mégsem kell? Írj levelet az eladónak. Ha rendes, elfogadja, hogy nem kell a termek, de biztos, hogy negatívat ad, joggal.
2013. febr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj neki mielőbb (én is adok el és nem egyszer volt már ilyen hogy mégse kellett de annál kevesebb rosszat tudok elképzelni mikor NEM IS JELZI az illető, nem is reagál) így "állj" elé mielőbb írd meg mi a helyzet aztán ha rendes és még kevés ilyenbe futott bele akkor semmit nem fog csinálni (én se adtam negát még ilyen miatt ha rögtön szólt hiszen hagy ne kelljen már tartogatnom vkinek egy olyan cuccot amit nem is kér végül) ha már zabosabb vagy a szabályzatot tartja szem előtt akkor pedig negatívval zárja a dolgot.
2013. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!