Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Libero klubnál mi a teendő,...

Libero klubnál mi a teendő, ha már a 6. kódnál írja ki mikor fel akarom tölteni, hogy már beváltották?

Figyelt kérdés
Az első 2 80 pontos kuponnál még írtam a libero klubnak, hogy hogy jártam, de válasz nem érkezett. Érdemes még próbálkozni vagy ezt bebuktam? Más is járt már így? Bosszantó. Most szerettem volna elkezdeni pár hónapja, de eddig az összes kóddal így jártam.
2013. jan. 15. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az összes kóddal? Az meg hogy lehet? Mert olyan előfordul, hogy a nullát mondjuk összekevered az o-val. Ha megvannak a blokkjaid, meg a kódok is, akkor scanneld be és úgy írj a liberonak!
2013. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, addig írogattam neki, persze kedvesen, amíg hajlandóak voltak utánanézni,beszkenneltem a képet a kódról és elintézték. Noszogatni kell őket.
2013. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!