Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nőkben milyen lelki, pszichi...

A nőkben milyen lelki, pszichikai változások mennek végbe miután tudatosul bennük, hogy tulajdonképpen megteremtettek, megszültek egy új életet ide a Földre?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem a teremtés, létrehozás kérdése az érdekes. Hanem az, hogy ezentúl van valaki, akiért maximális felelősséggel tartozol, akiért mindent szó nélkül eldobnál ha kell, aki fontosabb az életednél. Nyálas, de így van. Arról nem is beszélve, hogy a legeslegnagyobb szerelem :)
2013. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogják bevallani, de úgy gondolják, hogy ők letettek valamit az asztalra, és többet érnek, mint mások. Illetve ők tudnak valamit, amit a nem szültek, vagy a férfiak nem. Ez részben igaz is, de hátrányukra fordul gyakran. Szerintem ezekből fakad a lenézés, lesajnálás, gúnyosság, férfiak elhanyagolása.
2013. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Az emberi szívet nem úgy tervezték, hogy a testen kívül is dobogni tudjon, és mégis, minden gyerek ezt jelképezi - hogy egy szülő meztelen szíve a mellkason kívül dobog, most már örökké." én ezt érzem mióta nay lettem
2013. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sosem éreztem úgy, hogy "teremtettem", én úgy állok hozzá, hogy mi ajándékba kaptuk :)

Van egy ilyen nevű gyermeknevelési rádióműsor, hogy "Vendég a háznál" - na én ilyen módon fogom fel ezt a kérdést. 29 évesen lettem édesanya.

2013. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokakban nem fogalmazódnak meg ilyen fennkölt gondolatok. :D

Egyszerűen csak szülnek, szeretnek, nevelnek, élnek bele a hétköznapokba. Sokakat az foglalkoztat, hogyan legyen egyszerre anya és feleség, talán még a munkáját se veszítse el.

2013. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem elmondhatatlan változások ezek lelki szempontból. főleg, hogy még a hormonok is közrejátszanak :-) földöntúli érzés, semmihez nem fogható csoda! igaz, vannak, akiket olyan mélyen nem érint meg, de vannak, köztük olyanok is, akik valóban egy csodának élik meg és a föld felett lebegnek!

új élet érkezését meg szerintem mindenki a saját világnézete alapján éli meg: a vallásosok így, mások meg úgy...én úgy élem meg, hogy minket választott szüleinek erre az életre, mi vagyunk a segítői, kísérői..és boldogan veszünk ebben részt! :-) rajtunk keresztül tudott megszületni, de nem mi teremtettük. ő meg akart születni, mi pedig a vágyainkból életre hívtuk őt, egy közös választás, vágy volt mind 3unk részéről.

2013. ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!