Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érdemes elkezdeni a...

Mikor érdemes elkezdeni a kisbabának vásárolni?

Figyelt kérdés

Már nagyon várom hogy vásárolgassam neki a holmikat, de semmiképp sem szeretném elsiettni..:)


17 hkm



2013. febr. 14. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a nagyobb dolgokat, mint pl. a kiságy, babakocsi, bútor, ezeket 7 hónapos terhesen kezdtük el megvásárolgatni, a többi apróságot pedig, mint a ruhák, plédek, pár csörgő, mellszívó, stb. ezeket pedig utána. A 8.hónapban mindent letudtam vásárlás terén, nem akartam semmi ilyesmit a végére hagyni.
2013. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi már most nézegetjük, hogy hol mit lehet olcsóbban jobbat beszerezni, és én a 30. hétre be akarom fejezni még a ruhák kimosását is! Szóval 30. hétre kb. már pucban lesz a babaszoba, és max majd port fogok törölni, meg hasonlók..

Így aztán már úgy a 25. héttől elkezdjük vásárolni a dolgokat, hogy készen legyünk.


Most 16 hetes vagyok, de mivel volt már 2 vetélésem ezért fel vagyok készülve mindenre, szóval ha véletlenül kórházba kerülnék, vagy ne adj isten korábban érkezik a drágánk, akkor ne kelljen kapkodni, és tudom hogy már most se sok kedvem van a házimunkához, hát még majd óriási pocival...

2013. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok, egyébként én is nagyon várom :D és talán így tudom kiverni a fejemből, hogy jaj de vennék valamit, hogy igaz nézelődök a neten, vaterán, de inkább csak hogy mi mennyi.. ha esetleg valami nagyon jó árba van akkor azt nem fogom kihagyni és megveszem! Egyébként a múltkori bevásárlásnál az egyik áruházban baba akciók voltak, és végig is néztük a párommal, és láttam, hogy neki is nagyon tetszett :D végül vettünk egy rágókát :D 300 Ft-os nem nagy valami, csak azért hogy elkezdjük a vásárlást, és olyan jól esett :D


Szerintem nézelődni nem rossz dolog, főleg ha addig találsz valamit nagyon jó árban akkor nem érdemes kihagyni.. :D

2013. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én kivárom a 24 hetet, azután ha megszületne, már lenne eséllye életben maradni, szóval olyan 28 hetesen tervezem beszerezni a dolgokat.

Még a nemét sem tudom, mert nem mutatja meg.


Június 18-ra vagyok kiírva, áprilisban elkezdek vásárolgatni, hogy májusra minden meglegyen.

2013. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem voltam annyira besózva annak idején! :)

De lehet,hogy azért mert elég sokáig dolgoztam, így nem is volt időm!

A babaszobát a 32. hét környékén csináltuk meg, akkor kezdtem el vásárolni is!

2013. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor egyértelműen tudni lehet a nemét.Először ruhák,apróbb holmik.Listával menj!Drága lesz,úgyhogy apránként nem terheli annyira a családi kasszát.
2013. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen egyébként az utolsó jól írja! Ezt én ki is hagytam :D
2013. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdemes akkor menni amikor már tudjátok a nemét. Bár, ha nagyobb akció lenne mondjuk babakocsiból, akkor nem érdekelne a dolog, vennék valami unisexet. Főleg, ha tesó is lesz.
2013. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Azt énis szeretném megvárni hogy mi lesz (fiú/lány), de a babakocsiról, kiságyról stb. már van elképzelésem hol szerzem be.:)

2013. febr. 14. 12:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sieted el, ha elkezdesz vásárolni. Első babánál mi 16 hetesen már megvettük a babakocsit, mert megtaláltuk a megfelelőt. Ha látsz valamit, ami tetszik, jó áron van, vedd meg!! Persze biztos van, aki úgy gondolja, hogy megvárja az x. hetet, hogy nehogy baj legyen.... De nekem eszembe nem jutott ilyen negatívan állni a dolgokhoz. mikor túl voltam az első harmadon, megnyugodtam és eszembe nem jutott, hogy valamit azért ne vegyek meg, mert "korai".
2013. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!