Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülés előtt mennyi idővel...

A szülés előtt mennyi idővel érdemes bevásárolni a kisbabának?

Figyelt kérdés
Öt hónapos kismama már kezdjen el vásárolni vagy az utolsó hetekben kezdjen készülni a babavárására /babakocsi, kiságy stb/
2011. márc. 30. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már tudod a nemét, és minden rendben van, nyugodt szívvel elkezdhetsz vásárolgatni. A csomagodat mindenképpen rakd össze, mert koraszülés is lehet, és nem árt, ha van mihez nyúlni. Én júliusban szültem és előre megvolt minden, de jobb is volt, mert az utolsó hetekben a hőség, a nagy has, meg már minden teher volt....

2011. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is kábé 5 hónaposan kezdtünk el vásárolgatni. Barátnőm 35. héten tök váratlanul szült, és neki már össze voltak készítve a kórházi cuccai addigra, így én is ezt tettem. Persze, hogy a kiírt napon lett meg a kis tökös. :)) De ezt előre ugye nem lehet tudni, jobb előre felkészülni.
2011. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én babonás voltam, vagyis inkább a párom. 7,hónapban kezdtünk el vásárolni.

Nagyon bánom hogy nem hamarabb, sokkal olcsóbban megúsztuk volna.Amit 5hónaposan kinéztem babakocsit, akkor megtudtuk volna venni, 35ért, 8,hónapban ugyanezt 50ért vettük. Vannak nagyon nagy akciók amiket nem szabad kihagyni!

Valamint kinéztem egy nagyon jó ágyneműszettet, gyönyörű stb. nem vethettem meg a 6,hónapban. Azóta se találtam sehol olyat. Kis Micimackók voltak rajta malackákkal, irtó édes volt:(

2011. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is a végére akartuk hagyni,de kora szülött lett.Szinte semmink nem volt még,csak a nagyon szükséges dolgok,aztán meg csak a nagy kapkodás volt.

Kezdj el vásárolni,az a biztos!Ha még nem tudod a baba nemét unisex színű dolgokat vegyél,fehér,sárga,zöld...

2011. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia


Ruhak , mozeskosar (a nappaliba, ha elaludna a kezemben), furdokad, egynemu meg volt a 30. hetre.

Babakocsi a 32. heten.Eddigre minden meg volt csak a kisagya nem.

Kicsit feltem, hogy nem fog megerkezni idoben, de a 36. hetre meglett az is.

A 38. heten megszuletett a kislanyunk, de boven meg volt minden.

2011. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!