Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzért vennéd meg a...

Mennyi pénzért vennéd meg a vaterán az alábbi babaholmikat?

Figyelt kérdés

Használt,de jó állapotú:

- babaoverál

- kis ing

- póló és felső

- farmernadrág

- farmerruha,egyéb lányka ruha

- játszőszőnyeg


Nem egyben kérdezem,hanem külön-külön. A ruhák egy év alatti gyermekre jók,divatos színűek és mintájúak,next,mexx,h und m,c und a, s.oliver és néhány márkátlan.


A kérdés csak elméleti :)


2013. febr. 14. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Overál 1000-1500

A többi 300-500 között.

Játszószőnyeg, 1000-3000

Lehet sima, amin csak játszó híd van, az 1000, ami komolyabb , az 3000

2013. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az overál 1500,ing 3-400,póló*felső 6-700,farmer 800-1000,játszószőnyeget pedig (fehn) vettem már 4000-ért.A posta sajnos elég drága,úgyhogy helyben vásárolok lehetőleg,személyes átvétellel.
2013. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Húha hát nagyon attól függ milyenek. Nekem 3 kicsim van már a tapasztalataim alapján sem veszek meg bármit

Overál ha szép különleges és márkás (next cherokee h&m ezt most azért írom mert nekem ennek a 3 cégnek tetszenek az overáljai) akkor azért akár 2-3 ezer ft-ot is adok de akkor az tényleg szép kell hogy legyen. Ha csak ilyen szimpla egyszínű semmi extra akkor az max itthoninak adom rá váltás overálnak azért csak 1200-1500 at adok max.

Kis ing. Hát ez is attól függ milyen ha nagyon vagány akkor mondjuk 800 at ha olyan semmi extra akkor 3-400

Póló felső max.4-500 akkor is ha márkás mert ezekből azért elég nagy a kínálat biztos hogy találok ennyiért olyat ami tetszik.

Farmernaci hát ez is ha vmi szép kollekcióból van vagy különösen tetszik akkor max. 1000. Ha egyszerűbb akko max. 5-600 ft.

Farmerruha max.800

Játszószőnyeg na itt a legnagyobb a szórás . Ha csak egy színes szőnyeg semmi mással akkor max. 2000.

Ha van rajta játszóív maga a szőnyeg is viszonylag nagy és mondjuk vannak rajta tükör, zörgő részek stb.szóval szórakoztatja is pár hónapig a babát akkor max. 3-4 ezret.

Ha extrább pl. játszóíve is van de vmi márkás vagy átalakítható kisebb fészekből nagyobb szőnyeggé vagy zenél vagy bármi ilyesmi akkor akár 6-7 ezret is adok érte de akkor az olyan aminek ismerem az új változatát, tetszik és tudom hogy újonnan 10-14 ezer körül van.

2013. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az overál és a játszószőnyeg pár ezer Ft-os nagyságrend, utóbbinál 4-5000 Ft-ig maximum elmennék, állapottól függően. A ruhák is állapottól függően, de a legmárkásabbnál is 1000 Ft a lélektani határ nálam.
2013. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó kis összegeket írtak, én azért ennél sokkal lentebb mennék.

overál 1000, játszószőnyeg 1500-2000

ruhák meg 100-200Ft/db.

én a fiam 1 éves koráig 200.-ért vettem a ruhákat darabáron, azóta olyan 300.- ért.

2013. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 as vagyok igen azt hozzátenném hogy én is árulok dolgokat és az anyukák 90% a hibátlan márkás nagyon szép holmikért is max. 200/300 ft-ot szeret fizetni....nekem ez a tapasztalatom több év alatt.
2013. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ezèrt nem adok èn el semmit. :(

Nem fogom mèregdràga jò àllapotù divatos ruhàkat 2-300 ft-èrt eladni senkinek. Akkor inkàbb àlljon a szekrènyben.


Szerintem irreàlisan alacsony àrakat ìrtatok, vagy csak azok ìrtak akiknek nagyon kevès pènze van ruhàra, mert èn mèg azt làtom, hogy egy màrkàs overàlèrt simàn adnak 5 ezret, vagy mèg többet is.

Mondjuk èn is adnèk èrte ennyit, ha tènyleg tuti. A többit nem igazàn tudom, làtni kène. Ha valami nagyon tetszik, kèpes vagyok sok pènzt kiadni èrte.

2013. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!