Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sikerül vaterán/teszveszen...

Sikerül vaterán/teszveszen eladni babaholmikat?

Figyelt kérdés

Rá se néznek az amúgy baráti árú termékeimre :(


Itthon meg foglalják a helyet, de ingyen azért nem adnám, barátnak/rokonnak szívesebben, de ott meg nincs kinek. Patt helyzet, nem tudok mit kezdeni a cuccokkal.


2011. aug. 5. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Linkeld be az oldalt, hogy pl. mit adsz el. Akkor talán sikerül vagy kiderül, hogy mi a probléma :)
2011. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
en is szivessen megnezem!!!
2011. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk már sokat sikerült. Bár én azt tapasztalom, hogy inkább a 2 éves kortól felfelé jó ruhákat veszik nagyon. De ha gondolod tegyél ki egyet a nyitólapra, úgy hátha többen megnézik, vagy tedd fel őket csomagban.
2011. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Márkás, újszerűeket viszik tőlem, mint a cukrot, jó áron. 0-2,5 éves korig árulom kisfiam és kislányom ruháit.
2011. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Probáld meg a jófogás.hu-t!
2011. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek azok, ha valakit érdekel. Még vannak dolgok, rakok fel majd folyamatosan.

Lehet, hogy valamelyik nem tűnik olcsónak, de a bolti árhoz képest viszont az. És ha azt nézzük, hogy egy kisbaba pár hónap alatt nem tudja lestrapálni őket.


Ezeken kívül hordozókendőm, chicco babamérlegem, besafe övterelőm van csak még nem raktam fel.


Köszönöm a tippet, megy a jofogas.hu-ra is.

2011. aug. 6. 09:01
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj,de az utolsó kommnetednek már kicsit?? reklám szaga van....
2011. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, a többiek javasolták ezt. Ha a moderátoroknak nem tetszik, ki fogják szedni.


Azóta se lett több érdeklődő, úgyhogy sajnos nem oszt nem szoroz.

2011. aug. 19. 19:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Én könnyen el tudtam adni néhány dolgot. De pl. ruhákat nagyon nem.

Amit eladtam, az a hordozó volt, én anno tízért vettem, ötért adtam el, meg a kenguru (nagyon szerettük, szuper jó fajta volt, és teljesen újnak nézett még ki), azt is tizesért vettem, és hatért adtam el.

Ugyan így el tudtam adni az etetőszéket (8 ezerért vettem, háromért adtam el).

Szóval az ilyen dolgokat elvitték szépen, általában fele annyiért, mint amennyiben újonnan kerültek.

2011. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ruháért én elvből nem szeretek pénzt kérni, azokat tovább fogom adni. (csak még várat magára a baba ahova szánom)
2011. aug. 19. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!