Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdekli a védőnőt hogy a...

Érdekli a védőnőt hogy a lakcímkártyámon szerepel e az a lakcím ahol valójában élek és ahova hazavisszük a babát?

Figyelt kérdés
Tehát úgy is kiállít kiskönyvet hogy bemondásra vagy csak akkor ha a lakcímkártyámon szerepel az a cím?
2013. febr. 15. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
két gyerekem van egyiknél sem érdekelte a lakcímkártyám mondtam neki h itt és itt lakok ennyi...az orvosi papirokon az állandó címem szerepelt de az már nem érdekelte hogy nem odaviszem a babát,hanem a másik házunkba oda jött ki egyszer megnézni 1 hetesen a gyerekeket és ennyi!
2013. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak az érdekli hogy hova viszed haza a babát!
2013. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vedőnőnek az a cím kell, ahol laksz tényleg, nem ahová be vagy jelentve!

Ahoz a védőnőhöz kell menned, akihez a lakhely szerint tartozol, ahol élsz valóban!

2013. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom csak most nem mennék el beíratni ezt a címet mert kb. másfél év után költöznénk is vissza és feleslegesnek tartom de kiskönyvre meg szükségem van . Köszi akkor remélem így lesz!
2013. febr. 15. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2,5 éve jártam védőnőnél. Albérletben laktam, és nem a lakcímkártyán szereplő címen. Nem érdekelte, csak az hol alszok, hova kell mennie babát látogatni. A kiskönyvbe is azt a címet írta.


Nekem viszont a háziorvostól kellett egy általános vizsgálat, EKG lelettel együtt. Ha be vagy jelentve házi orvoshoz, szerintem nem lesz gond.

2013. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Állandó lakcímem St. Martin, Ausztria.

Tartózkodási címem (volt terhesen, szülés után 4 hónapig): Szolnok


Életvitelszerűen pedig Budapesten (15 kerületbe) és Szolnokon laktam.


Én három védőnővel tartottam a kapcsolatot és két gyerekorvosunk volt.


Van egy ausztriai védőnőm és gyerekorvosom, volt egy szolnoki védőnőm és gyerekorvosom és egy rákospalotai védőnőm.


Nálunk sosem volt semmivel sem fennakadás. Mielőtt mentünk, egy héttel rájuk csörögtem, hogy majd felkeresem őket vagy csak bejelentkezem.


Szolnokon született a lányom és szolnoki címet is írtak be hazamenteleshez. Az anyakönyvijét és az igazolványait pedig Salzburgból kaptam meg postán kb. 2 hónap alatt.

2013. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!