Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bejelentett lakcím nélkül...

Bejelentett lakcím nélkül lehet az adott városban háziorvosom? Hogyan lesz védőnőm, nőgyógyászom? Melyik körházban szülhetek? Felveszik a gyereket majd bölcsibe, óvodába?

Figyelt kérdés
A bejelentett lakcímem 200 km-re odébb van. Az albérlet, ahol élünk jó, de nem leszünk bejelentve. Elköltözni nem szeretnénk, hisz akkor már egy háziállat, meg egy leendő gyerek, meg a bejelentés lenne, ami elrettentené a bérbeadókat.

2012. aug. 6. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat igy nehez lesz megoldani.Nekem is mashol van az allando lakcimem,szinten alberletben vagyunk.Tartozkodasi cimnek bejelentettem,kellett a vedono miatt.Haziorvos valasztható,nődoki max maszek.Mindenkepp be kellene jelentkezni tartozkodas helyileg.
2012. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ovi bolcsi,lakohelyhez kotott
2012. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tartózkodási hely mindenképp kell, ezt sajna így nem lehet kikerülni.

Ugyan még gyerekünk nem volt, de mi is így laktunk albérletben, 200 km-re volt a bejelentett lakcím, tartózkodási meg Budapesten.

Védőnőhöz kell, nőgyógyászhoz, ha nincs maszekhoz mehetsz, mert a kórházból elzavarhatnak.

Bölcsi, ovi szintén lakcímhez kötött.

Miért nem lesztek bejelentve, a tulaj nem engedi?

2012. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tulaj mindent enged, szerintem ez egy tökéletes albérlet. De hitel (vagy jelzálog, nem tudom, melyik a helyes kifejezés) van ezen a lakáson is, ezért nem jelenthet be. Olvastam itt már hasonló kérdést, ahol azt írták, hogy mégis be lehet így jelenteni embereket, csakhogy a lakástulaj nekünk nem hazudna ilyen ügyben, szóval tuti nem lehet. Már 4 éve lakunk itt, még 3-mat mindenképpen itt töltenénk.
2012. aug. 7. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,mi is albérletben vagyunk Pesten,tulajnak ugyanúgy hitele van a lakáson.Gondolom az adóhivatal miatt nem szeretné.Viszont én rákérdeztem,és neki nem probléma.Mindenképp muszáj a védőnő,gyerekorvos,szülés miatt.
2012. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!