Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Ármin névről?

Mit gondoltok az Ármin névről?

Figyelt kérdés

20 hetes kismama vagyok és nagy gondban vagyunk a fiúnevekkel.Az egyik internetes névadó oldalon találtam a nevet,ahol nem abc sorrendben rakta a rendszer a neveket és ott szerettem bele. :-) Persze páromnak nagyon nem jön be. A teljes név ez lenne: Kaszás Ármin

A Kaszás név előg erős szerintem,azért nehéz mellé a keresztnév.A fiúnk Júliusi baba lesz,és ahogy ismerem a rákokat,elég visszahúzódóak.Párom is Rák.Ezért gondoltam,hogy jó lenne az Ármin név,mert nem olyan vagány,hanem egyszerű. Olvastam itt már hideget meleg erről a névről,de várom most én is a véleményt. Köszi!


2013. febr. 16. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha most nekem is sikerült a baba és kisfiú lesz az én párom azt szeretné,hogy ezt a nevet adjuk neki:)És nekem is nagyon tetszik:)amíg pici a baba azért szép és aranyos,ha pedig nagy lesz akkor férfias is szerintem.
2013. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is pontosan így gondolom.:-)) Olyan sármos pasit tudok elképzelni magam előtt ezzel a névvel. :-)
2013. febr. 16. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, szép név! Ebből legalább nincs 100.

Szerintem nem kemény a vezeték név, volt osztály társam is így hívták, Kristóf volt a kereszt neve! Olyan kis szende gyerek volt:)

Én Június 18-ra vagyok kiírva.

Nem tudjuk mi lesz , nem mutatta meg magát a 18 uh-on, bízom benne jövő szerdán kiderül mi lesz!

Ha fiú lesz, mi eddig az Iván néven állapodtunk meg.

Tetszik a Benedek, Benjámin, mert Beninek lehet becézni, de barátnőm fiàt így hívják.

A ti vezeték nevetekhez még a Dávid, Dániel Dominik is jó lenne szerintem.

2013. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom,hogy olyan nevet nem akarok,ami az ismerőseim körében is van.Dániel a rokonom,Dávidot ismerek többet is,Dominikot is ismerek,szóval ezek kizárva.Meg szerintem jobb ha a mássalhangzó után magánhangzóval kezdődik a név.Bár van olyan eset mikor jó a másalhangzós is.:-)
2013. febr. 16. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Sajnos a mi vezetéknevünkhöz nem passzolt (Molnár Ármin .. Molnármin..), ezért más nevet kapott a fiunk.
2013. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnkat is igy fogják hivni :) március 12-re vagyok kiirva.elmondtatok minden okot ami miatt mi is ez a név mellett döntöttünk.ritka de nem kimondhatatlan nevet szerettünk volna.kisgyereknek aranyos,aztán pedig olyan férfias,egy jóképü pasi jut nekem erröl a névröl eszembe :) mi ezek miatt szerettünk bele ebbe a névbe :)
2013. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz név, bár én nem adnám. Nekem amúgy a Kaszáshoz az Áron jobban passzol.
2013. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Áron nekünk nem jó,mert unokatesóm kisfia is Áron.Szóval ez semmiképp nem jó. :-)
2013. febr. 17. 10:23
 9/9 anonim válasza:
75%
Szep nev az Armin :) bar az en Armin nevu ismerosom meleg ugyhogy en mindenfelekepp arra tudok asszocialni de nagyon kedves fiu. :))
2013. ápr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!