Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek nincs elegetek már...

Nektek nincs elegetek már ebből az idióta pontozásból, leszólásból?

Figyelt kérdés
Úgy teszi fel a kérdést,hogy "Mit szóltok?,Mit gondoltok?,Mi a véleményetek?" Majd lepontoz és leszól mert nem tetszik a válasz és azt mondja nem hasznos,szerintem nevetséges,hogy így teszi fel a kérdést de csak azt találja hasznosnak és azt nem szólja le aki egyetért vele.Ti mit gondoltok erről? Ez valami sport? Vagy valakinek ez okoz orgazmust?
2013. febr. 17. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Minden kategóriában van ilyen..én azt csinálom, ha én teszek fel kérdést és ilyen válasz jön azonnal jelentem, ha meg én válaszoltam és a kérdező ilyen akkor nem válaszolok többet neki. Ne idegesítsd te se magad rajta..:)
2013. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Jelented, ha nem tetszik a válasz? :D Hát erről van szó. Meg az ilyen idióta kérdésekről, mint pl ez. Ugyanolyan provokatív, mint a többi. Mit izgatod magad a pontozáson? Mit számít? Hihetetlen, hogy valakinek ez az életcélja, hogy minél jobb legyen az aránya.
2013. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak tudod felhúzom magam,hogy rendesen válaszolok és már le vagyok szólva,meg elküld pszichológushoz, a másik meg azt mondja az agyammal van probléma,teljesen korrekt normális válaszért,minap is érdeklődött egy anyuka kóstoltathatja-e 4 hónapos babáját,jött minden válasz én i leírtam,hogy szerintem igen,meg látszik a babán mennyire érett már rá,meg ha nem fáj a hasa megemésztette akkor nincs semmi gond,meg hogy én is adtam gyümölcsöt a fiamnak,mert meg volt veszve a dinnyéért almáért és még teljesen 4 hónapos sem volt,meg hogy én is kaptam már 2-3 hónaposan ilyet 23 éve és semmi bajom,erre megkaptam hogy csak az agyammal van baj,kérdem én mire jó a másikat szapulni,és okoskodni,hogy mert bezzeg Ők jól csinálják,és lehülyézik konkrétan aki nem úgy gondolkodik és csinálja mint ők .
2013. febr. 17. 10:13
 4/15 A kérdező kommentje:
nem a %os arányról van szó nem az érdekel, a lekezelés, a leszólás a problémám,miért az jobb kérdés a hónap utolsó két hetében mikor jön a gyes meg a családi?Vagy,hogy milyen színűt kakált a gyereke illetve egy kanállal több almát adott mit csináljon?
2013. febr. 17. 10:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem azt jelentem hogyha nem tetszik, rosszul fogalmaztam..hanem ha olyan a hangnem vagy a stílus illetve ha állandóan ha szétoffolja a hülyeségeivel a témámat..pl egyszer tettem fel egy kérdést az abortuszról, hogy ki van ellene és ki van mellette. Megkértem mindenkit szépe, hogy csak annyit írjanak hogy ellene, vagy mellette..és volt aki marhára nem ezt írta, szitkozta a többit aki mellette volt stb..azok meg lepontozták..és még a kirobbantó pofázott hogy miért pontozták le..na. Az ilyeneket jelentem.
2013. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen jobb, mert ott lehet segíteni, még ha hülye is a kérdés! :D De ez a probléma sajnos soha nem fog megoldódni.
2013. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy rengeteg nő/anyuka/megkeseredett személy van itt, aki nem tudja máshol levezetni a feszültségét, csak másokon, a legkönnyebb módját választják, mert ugye név és arc nélkül itt mindenki bátor! :) vannak olyanok, akik tényleg hasznos választ adnak, azok általában olyan 70%-osak, vagy felette, aki a puszta tényeket írják le, eljutnak akár 86%-ig is, de mindkét kategória azt írja le, ami tényleg hasznos. Aki 60% körül van, hasznos, de nyilván nyersen fogalmaz, de igaza van.

Tudod, sokszor mindenkinek fáj az igazság! :)


ui.: jöhetnek a piros pacsik! :) köszi

2013. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó én nem szoktam pontozni, de most kaptál egy zöldet!Jót nevettem a pacsin!

Egyszer vki tett fel egy kérdést itt a gyerekneveléses részen.Anyuka nem tudta eldönteni ,,A" vagy ,,B"" eset között?Én javasoltam neki A variációt és megindokoltam miért válassza azt.

Jött egy második válaszoló aki nem értettem velem egyett, ő B-t javasolta.Elég csúnyán lehordott engem.

Erre a kedves kérdező kiírta a 2. válaszolónak hogy nem beszéljen csúnyán az első válaszolóról, nem tehet róla hogy rosszul gondolja....

Akkor most mi van????????????

Kikérdezi a véleményünk, mert ő maga sem tudja mit csináljon, majd le vok pontozva, meg kis hijján kiírta hogy hülye vok.

2013. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó te látod igazán mi az én problémám,de a többieknek is köszönöm a választ,véleményt kérnek,meg megkérdezik melyiket válassza majd jól lehordják az embert,és tényleg a nem a % a lényeg de eléggé frusztrál,hogy lehülyéznek meg elküldenek mindenhova majd még le is ponztonak
2013. febr. 17. 12:27
 10/15 anonim ***** válasza:
A múltkori a legjobb példa. A nő feltette a kérdést, hogy jogosan van-e felháborodva. 100ból 98 ember mondta neki, hogy nem, ő a hülye. Erre mindenkivel leállt veszekedni, annak a 2nek meg megköszönte a válaszát és megnyugodott, hogy neki volt igaza. Most ezzel mit lehet csinálni?
2013. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!