Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek nincs elegetek már...

Nektek nincs elegetek már ebből az idióta pontozásból, leszólásból?

Figyelt kérdés
Úgy teszi fel a kérdést,hogy "Mit szóltok?,Mit gondoltok?,Mi a véleményetek?" Majd lepontoz és leszól mert nem tetszik a válasz és azt mondja nem hasznos,szerintem nevetséges,hogy így teszi fel a kérdést de csak azt találja hasznosnak és azt nem szólja le aki egyetért vele.Ti mit gondoltok erről? Ez valami sport? Vagy valakinek ez okoz orgazmust?
2013. febr. 17. 09:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az ilyennel semmit,most pl egy nő kérdezte hogy Mit szóltok ahhoz,hogy az ember lenyalja a gyerek cumiját,erre sokan ugye írták,hogy gusztustalan vagy ugye fertőzés stb,Mindenkit lehülyézett,azt mondta szánalmasak vagyunk,lebarmozott,engem elküldött pszichológushoz,aztán törölték a kérdést,mert szerintem már a moderátoroknak is sok volt a nő,teljesen kikelt magából,pedig véleményt kérdezett.
2013. febr. 17. 12:57
 12/15 porcukormókus ***** válasza:
100%

Toredelmesen bevallom, hogy engem neha szorakoztat ez az egesz, ami itt neha megy.. :))

Nekem az a kedvencem amikor az anyatejes babak anyukai osszecsapnak a tapszeresekkel. Neha mintha nem is egy nyelvet beszelnenek.. Fergeteges! ;) :)

2013. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Persze van amelyiken én is jót röhögök,de ez most felbosszantott
2013. febr. 17. 13:32
 14/15 porcukormókus ***** válasza:
Persze, futok bele en is ilyenekbe, dehat ez a mi sajatossagunk, a jo magyar mentalitas.. Volt mar h en is egesznap bosszankodtam egy kerdesemre adott valaszon, pedig en csak egy nekem tetszo keresztnevre kerdeztem ra. Hat volt aki ugy lehordott, kutyanak se adna, meg biztos nem szeretem a fiamat ha ugy akarom hivni stb.. Pedig eleg lett volna egy tetszik/nem tetszik, +vmi rovid indok..
2013. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem mindig a kérdező pontoz le. A múltkor feltettem egy kérdést, hogy szerintetek milyen színű lesz a fiam szeme, fényképpel. Jött jó sok válasz, én mindenkit felpontoztam, de valaki következetesen lepontozta azokat akik barnára tippeltek. Nem hiszem hogy bárki megmondta volna hogy nem én pontoztam le...
2013. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!