Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arctorzulás?! Ma reggel azzal...

Arctorzulás?! Ma reggel azzal fogadott a férjem, hogy hogy el van torzulva az arcom, belenéztem a tükörbe, és valóban puffadt volt, meg a szám is nagyobb. Ez jelent valamit? 39. hetes km

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
szerintem menj el az ügyeletre, mielőbb.
2010. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan szülni fogsz:)
2010. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vizesedsz,ne ilyedj meg..ez természetes sajnos ilyenkor..nem is nagyon tudsz ellene mit tenni...

Könnyű szülést neked,kitartás!!

2010. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt jelenti, hogy a tested készül a szülésre. Ez a víz-visszatartás miatt van. Lehet hogy a lábad, bokád is beduzzad. Tudom, nem könnyű a 39. héten ugrálni, de egy ctg nem ártana ilyenkor...

2010. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy mindjárt szülsz. Én se hallottam erről soha, amikor közeledett a szülésem időpontja, jött a legjobb barátnőm, és nevetni kezdett, hogy látja, mindjárt szülök... kérdeztem, "mert?"... erre ő, hogy ez egy tipikus jele annak hogy nemsokára jön a baba, 3 gyereke van, mindegyiknél így járt, és másokat is tud. Ismétlem, én soha ezelőtt erről nem hallottam, de tényleg nekem is a szám kimondottan nagyobb lett, szinte kicsit ki volt fordulva. Sok boldogságot kívánok, és jó egészséget Neked és a Babádnak!
2010. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnőm mondta hogy ezekre a jelekre figyeljek,mert akkor napokon belül szülni fogok:duda orr,felpüffedt arc kifordult száj!Sok boldogságot,hamarosan meg lesz a baba! :) 35hkm
2010. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)Közben beszéltem anyukámmal, és mondta, hogy vele is ugyanez volt, 2 nappal a születésem előtt a nagymamám felhívta a figyelmét rá, hogy mindjárt szül, és pont az arc volt az ami ezt elárulta neki:)
2010. márc. 21. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

lemaradtam:D igen, tényleg azt jelzi,hogy 1-2 nap és szülsz:) Jó ez az előrejelzés,ugye?:D


Gyors és könnyű szülést szivem ^^

2010. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem este 8 fele mondta a nagynéném hogy el van torzulva az arcom (vendégségben voltunk), éjjel 2kor ébredtem, fél háromkor 2 perces fájásaim voltak, 3kor értünk a kórházba, 6:05kor megszületett a kislányom. :-)

Készülődj szerintem!

2010. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!