Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után volt aki vissza...

Császár után volt aki vissza tudta szerezni régi lapos hasát?

Figyelt kérdés
Első után nem volt semmi hasam, de sajnos a második is császár lett, de az már SOS császár, itt már szerintem hasizmot is vágtak, mert kb 2 perc volt, hogy kiszedjék a lányomat. Most fejezte be a lányom a szopit és gondoltam elkezdek most már edzeni. Csak azért szeretném tudni, hogy mire számítsak, hogy ne legyen túl nagy csalódás.)
2013. febr. 18. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első kettő után igen, a 3. után már nem !
2013. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

MINDEN császárnál vágják a hasizmot is, mert másként nem lehetséges, hacsak nem varázsolna az orvos.


Nekem szintén két császárom volt, közben egy sima szülés is, és a hasam most is olyan lapos, mint az elsö elött. De ez elég egyéni, attól, hogy nekem sikerült, még nem garanált, hogy neked is fog.

2013. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rubint Reka :)

egyebkent volt egy csaszarom es az alakomat vissza tudtam szerezni ,nagyon hamar.kiveve a lapos hasat.

egy honap mulva fogok megint szulni es utanna,ha mar nemszoptatok es birni fogom erovel, en azert neki fogok allni tornazni ,foleg hasizmozni nemadom fel :)

2013. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, már nem vágnak át minden császárnál hasizmot csak ha sos és nincs idő széthúzgálni az izmokat.


Az első után nekem lapos lett a hasam, viszont ha négykézláb állok akkor azért bőven látszik, most a második után kíváncsi leszek mi lesz.

2013. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. Igen, én is Rékát kezdem majd megint. Szerintem nem is a szülés volt nekem a gond, hanem, hogy szoptatás alatt zabáltam szó szerint. Még így is csoda, hogy csak 6 kiló jött fel, mert azt hittem legalább 10 kilót híztam. Elég hamar visszanyertem az első után is az alakom, kb rögtön szülés után. Szerintem lehet nem is a császár lesz a gond, hanem, hogy megnyúlt a hasam a második után, mert elég nagy baba volt, és furán haránt szerű fekvésben volt, és iszonyatosan nyomott már a végén:) de ha nem is lesz újra szép alakom az sem baj:) csak jó tudni mire számíthatok:) És nektek nem maradt a seb helyén egy fajta behúzás? mármint olyan mintha egy gumival be lenne feszítve a hasam, nem tudom jobban elmondani.) de az sem valami biztató, bár lehet csak a felette lévő háj miatt ilyen, és nekem szokatlan, mert eddig soha nem volt hasam, csak most egy éve van:) a terhességeken kívül.
2013. febr. 18. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyerekem van,sos császár volt,és a köldököm körül egyszerüen nem tünik el a pocak..tornázom,remélem lesz hatása.
2013. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!