Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korainak tartod, ha valaki...

Korainak tartod, ha valaki 23-24évesen szüli az első babáját, ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 19:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
21 évesen szültem,nem tervezett gyerek volt,és főiskolás is vagyok mellette,ezért itt a sok szuper anyuka biztosan elítél,de engem nem izgat,tanulok,dolgozom,párom i,szeretem a fiam,párommal együtt élünk,van saját lakásunk,kocsink,nem sokára végzem,eljárok szórakozni barátnőkkel vagy a párommal kettesben,sokat foglalkozunk a fiunkkal,gyorsan regenerálódtam,fizikailag is aktív vagyok,szerintem 20-25 éves kor között a legjobb szülni,de mindenképp 30 a max amibe én belemennék
2013. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, legideálisabb kor.
2013. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem korai én is 23 voltam amikor az elsőt szültem 26 amikor a másodikat és 33 éves a harmadiknál. Harminc alatt a legideálisabb én már csak tudom a fölött már nem biztonságos sajnos a harmadik gyermekem betegen született holott semmi probléma nem volt az első kettővel sem és a harmadik terhességemmel sem utána derült ki amikor már 8 hónapos volt semmit nem mutatott ki az ultrahang minden rendben volt a kilenc hónap alatt.
2013. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Korábban én is korainak tartottam, vagyis én ennyi idősen nem tudtam volna még anyaként elképzelni magam. (Bár már feleség voltam 23 évesen.)


Mai gondolkodásom szerint nem korai a 23-24 évesen vállalt gyerek. Sőt, abszolút ideális.

Az elsőt 27, a másodikat 30 évesen szültem. Szerettem volna előbb egy kicsit, de nem sikerült teherbe esnem.

2013. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 zabmester ***** válasza:
Nem, szerintem benne van a "normális" tartományban :) Én fiatalabb voltam, amikor szültem (20 éves), és már akkor sem az iskolapadból, munkaviszony nélkül mentem szülni, más kérdés, hogy később az otthon töltött időt felhasználtam tanulásra, meg azóta is tanulok, de szerintem én életem végéig tanulni fogok valamit, függetlenül attól, hogy dolgozom is :) Nem osztom azt a nézetet, hogy a gyerekvállalással megszűnik a nő korábbi élete, persze valamennyire mindenképp megváltozik, de gyerek mellett is gondolhat a saját igényeire, kedvteléseire, főleg, ha ebben a párja is partner.
2013. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
látom lepontozott a sok dedós anyuka
2013. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Miért lene korai,elsö 2 fiamat ,26,28 éves szültem,a 3.34 évesen.
2013. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 zabmester ***** válasza:

OFF

Érdekes ez a lepontozás, főleg itt. Valahogy nagyon nem megy sokaknak, hogy elfogadják, hogy mindenkinek lehet véleménye - pláne egy olyan témában, ahol a kérdező kimondottan erre is kíváncsi -, valahogy sokan megrekedtek azon a szinten, hogy csak és kizárólag egyetlen jó vélemény van. Pedig ide elvileg felnőtt nők járnak, nem tinik, akiknél még korukból adódóan el lehet nézni, hogy kissé végletesen gondolkodnak. A másik, ami számomra roppant módon érdekes, hogy sokan odavágják a piros kezet, de arra már nem veszik a fáradságot, hogy annyit odakanyarítsanak, hogy "én nem értek egyet a véleményeddel, szerintem így és így van".

Bocs az off-ért, csak ez már kikívánkozott, még ha személyesen most (még) nem is vagyok érintett a lepontozásban ennél a kérdésnél, de én már csak ilyen bizakodó vagyok, és reménykedem benne, hogy hátha valaki elmondja nekem, mire is jó ez az egész.

2013. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Zabmester! ne is reménykedj, hogy le fogják írni a véleményünket a lepontozók.

tegnap volt egy kérdésem a fájásokkal kapcsolatban, hogy kinek milyen volt.. azokat a válaszokat is lepontozták. holott a válaszolón kívül senki nem tudja mit is érezhetett valójában vajúdás alatt. na mindegy. sajnos nem fogják felvállalni a véleményüket soha a lepontozók..

2013. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ez a pontozás számomra nulla sohasem nézem és nem is pontozgatok sem zöldet sem pirosat a kutyát érdekli valaki tesz fel kérdést én válaszolok és ennyi vagy elolvassák vagy nem
2013. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!