Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mi az, amit a legjobb...

Anyukák! Mi az, amit a legjobban hiányoltok a "régi" (gyerekmentes) életetekből?

Figyelt kérdés
Apróságokra gondolok, pl leengedett haj, hétvégén reggel lustizás, normál mellméret, kisminkelt szem, tiszta felső stb. Nos, mi hiányzik a legjobban? :)
2013. febr. 20. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Alvás és néha a csend :))
2013. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az alvás és hoyg akkor mosom meg a hajam amikor akarom és addig szárítom ameddig nekem tetszik. Ezt 1 gyerekkel még úgy ahogy megoldottam, de kettővel már elég nehézkes.
2013. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A régi alakomat!De azt nagyon!!
2013. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az alvás, a barátok, hétvégi mozizások, spontaneitás, és az az érzés, amikor 100%-osan el tudom magam engedni, át tudom magam adni pl a snowboardozásnak, vagy bárminek. Folyton a picúr körül járnak a gondolataim, ha nem vele vagyok, így nem igazán tudom elengedni magam.
2013. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nálam első helyen az alvás áll, utána jön az olvasás. Amióta megszületett a lányom, még egy könyvet se bírtam olyan tempóban elolvasni, mint ahogy szerettem volna, meg ahogy régen is tettem.
2013. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az 5- ös leirt mindent amit én irtam volna :) nekem főleg az alvás hiányzik.
2013. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyedül az alvás hiányzik,gyerek előtt sem voltam túl spontán,úgyhogy ez a hirtelen elindulok dolog nem érint.Úgy érzem az alváson kívül minden más megoldható,pl.napi szinten járok edzeni,így nem kell keseregnem,hogy jaj a régi alakom...A Párommal,barátokkal el tudunk járni,amikor csak szeretnénk,van egy megbízható nagyink.Szóval az alvás maradt egyedül az elérhetetlen,de eljön majd az én időm:-)
2013. febr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A plázázás, hogy nyugodtan bemenjek mindenhova, fel próbáljam, ami tetszik. Most csak berohanok, ha valami megtetszik, és szükség van rá, megveszem, aztán otthon megpróbálom, és ha nem jó, kicserélem. De elfáradok fél óra plázázástól.

Hiányoznak a keddi kávézások a barátnőmmel. Már nem megy ugy a szervezés, 2 havonta találkozunk max. :(

Hiányzik a vasárnap reggeli lustalkodas, amikor csak ebédelni kellett felkelni. :)

2013. febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Annyit és addig aludjak amíg akarok,spontán mehessek ide-oda,ne kelljen megszervezni.A többi nem hiányzik,mert nagyon sok minden ugyanúgy van,persze szórakozni kevesebbet járok,de teljesen kielégítő a mennyiség.
2013. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 zabmester ***** válasza:

A "ma nem csinálok semmit és kész".

A hétvégén sokáig alvás (bár sose voltam sokáig alvó, nálam az nagy cucc volt, ha 10-ig aludtam, de ma örülnék annak is, ha 9-ig alhatnék).

A gondolok egyet, és megyek valahova, akár az ország másik végébe, ha ott van valami jó buli. Régen de sok ilyen volt... :) Mondjuk mióta megvan a fiam, egyszer mentem el koncertre másik városba, ahogy régen szoktuk, vonattal, aztán reggel az elsővel haza. Hát én akkor kijelentettem, hogy ehhez már öreg vagyok, nem bírok én már hajnalban pályaudvaron ténferegni, aludni meg pláne nem, pedig régen ez lazán ment :D

2013. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!