Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem egészen 2,5 éves kisfiamat...

Nem egészen 2,5 éves kisfiamat sportbabakocsiban viszem, ha vásárolni megyünk vagy a testvérét viszem oviba. Többen beszóltak már miatta. Tényleg rosszul teszem?

Figyelt kérdés
Ha időre kell menni vagy sokmindent venni, nem tudom a sok szatyrot cipelni meg a gyereket húzni-vonni, ha elunta. Így meg gyorsan végzünk mindennel.
2013. febr. 21. 09:53
1 2
 1/13 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem szabad azzal foglalkozni hogy más mit szól be,vagy egyáltalán.Szerintem te csinálod jól,így nincs hiszti,nincs semmi időakadály.
2013. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1,5 éves korig használtunk babakocsit, de ha lenne testvér, és hozni vinni kéne egyszerre mind a kettőt, én tutira a kisebbiket babakocsiba raknám, még 3 évesen is.. ha úgy gyorsabb. :) Ne foglalkozz senkivel.
2013. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem tudom

de nem foglalkozz vele a ti dolgotok :-)


bár nekem a lányom most 2 éves de már vagy fél éve gyalogolunk, mindig szánok elég időt arra h odaérjünk ahová és viszek hátizsákot a vásárlásnak

nekem furi h még 3 évesen is egyesek kocsiban viszik a gyereket, de nem szólnék be az ö dolguk

2013. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt de utálom, ez tényleg SZÍNTISZTA kötözködés. Mégis minek szól bele??? Te dolgod nem? Tud járni futni szaladni a kisfiad gondolom és semmi baja, akkor meg nem mindegy hogy az oviig babakocsiban viszed e? Megáll az eszem komolyan hogy itt M.on ez ÉVEK óta téma itt is nem egyszer olvastam hogy 2 éves nagyfiú az sétáljon már...aha persze. Meg hogy 1 éves kor után már MINEK babakocsi? Külföldön éltem jó darabig Hollandia, Anglia. Érdekes módon ott senki se ütközik meg még azon se ha a 3 éves ül sportkocsiban. Szóval aki nekem pl. beszól (nekem 2 kicsim van a picike 6 hós, a nagyobban 2 év 4 hónapos és igen tesóbabakocsival közlekedünk) annak szívesen meg szoktam mondani hogy ha gondolja próbálja ki hogy mondjuk időre megy szeretne mindent elintézni és nem minusz kettővel akar sétálni és hogy ezt oldja már meg a 2 éves gyerekkel.
2013. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen érthető. Általában az szól be akinek nincs, vagy régen volt gyereke. Azt gondolja, hogy "miért viszik kocsiban, már rég tud járni", abba nem gondol bele, hogy mindezt nagyon lassan teszi, esetleg el kezd hisztizni, hogy nem akar arra menni,akkor aztán nagyon kellemes egy fetrengő gyereket kézben cipelni, vagy húzni :) Ezek mind eszükbe se jutnak
2013. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4 es vagyok ha nagyon ráérünk vagy "csak" sétálni megyünk az persze más. De nem tudom mitől jobb ha elindulunk CÉLIRÁNYOSAN intézni vmit, és ő bogarászni szeretne meg elfárad vagy egyszerűen csak semmi érdekeset nem talál abban hogy egyenletes tempóban haladjunk, és úgyis ölbe kell vennem, vagy húzni magam után (nem egy ilyet láttam már) Akkor köszi de inkább a babakocsi.
2013. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Húúúú, de okos tud mindenki, nagyon szeretem, ha beugatnak, általában elég gorombán szólok vissza.

Én megértem a helyzeted, ne foglalkozz senkivel, jól csinálod!

2013. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni.

Az én közel 2 és fél éves fiam is tud sétálni, hisz van 2 lába, járni is tud, de minden leköti a figyelmét, így célirányosan időre például gyalog sehová nem tudunk könnyen elmenni. Mivel kis településen élünk, így bicajjal szoktam elintézni a dolgokat, a fiamat pedig beleültetem a kisülésbe. Ha busszal megyünk valahová, elég őt is feltenni a buszra, nem még a kocsit, így van, hogy fél úton kézbe viszem. Persze már ameddig tudom, mert olyan 14 kg körül van. Nem könnyű.

Ha pedig olyan az idő, például csúszik az út, hó van, nem lehet bringázni és mondjuk el kellett menni az orvoshoz vagy a boltba, akkor fogom és beleültettem a sportkocsiba. Mert sokkal könnyebb úgy megoldani. Senki nem szólt meg érte, de ha megszóltak volna, engem nem különösebben érdekelt volna.

2013. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megértetek, nem hiszem, hogy ettől ne lenne edzett a gyerek, hogy 20 percig ül a babakocsiban, nem egész nap van ott. Semmi különbséget nem látok eközött meg a biciklis gyerekülés vagy az autóval hordás között, mégis ez a mumus. Ha csak sétálgatni akarnánk, amikor mindegy, meddig tart az út, de a reggeli rohanásban vagy délután,amikor épp felkelt a kisebb és már a nagyobbért kell menni, nem tudunk minden fűszálnál megállni.
2013. febr. 21. 10:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont tegnap gondolkodtam, hogy ha a kicsi és a testvérfellépő nem lenne akkor még mindig beleültetném a 3 éves lányomat? Hát IGEN
2013. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!