Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmondanád a párodnak, ha...

Elmondanád a párodnak, ha elvetélnél egy korai terhességet?

Figyelt kérdés
'Pár' alatt azt a fiút értsd, akivel régen jártál, még mindig szereted őt és most ismét 'találkoztatok'.. :/
2013. febr. 21. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, most akkor pár vagy nem pár?

És tőle vártál babát, de közben szétmentetek és utána elvetéltél és most újra találkoztatok?

2013. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést, de én mindenképp elmondanám a gyerek apjának, még ha el is vetéltem. Van joga tudni, hogy lett volna egy gyereke.
2013. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Jégtánc ***** válasza:
0%
Nem említeném meg,mivel nem vagyunk együtt.Ami elmúlt elmúlt.
2013. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

az attól függ, mi az a "megint találkoztatok".

ha ő is szeret, és most egy pár vagytok, elmondanám.

2013. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha régi a sztori, nem. Ha épp aktuálisan a társam, akkor igen. Kavarni a régmúltat egy régi pasival, akivel jártál, de már nem jársz... teljesen felesleges.
2013. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jártunk régen, azóta is beszéltünk néha meg tartottuk a kapcsolatot, Karácsonykor is felhívott pl. meg Szilveszterkor, szülinapokkor..aztán most januárban újra találkoztunk stb...és hát ez lett belőle. Nem beszélünk napi szinten de ha pl. meglát a városban otthon, mindig hív meg ha ő jár errefelé (az volt a szakítás oka, hogy én eljöttem otthonról jó messzire), akkor is... :(
2013. febr. 21. 21:42
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

De most tőle volt a gyerek? Mert akkor gondolom nem terveztétek....

Igen, elmondanám, legalább azért, hogy máskor húzza fel a kotont.

2013. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, csak vele feküdtem le jó sok ideje. Én is így gondoltam, hogy legalább azért, hogy legközelebb védekezzen már normálisan...

Mégis hogyan lehet ezt elmondani? Sms-ben, telefonon, élőben?? Mi tuti, hogy több hétig nem találkozunk. :(

2013. febr. 21. 21:51
 9/21 anonim ***** válasza:

"Én is így gondoltam, hogy legalább azért, hogy legközelebb védekezzen már normálisan... "


De azt azért hozzáteszem, hogy nem kell teljesen a pasira kenni. Nem kellett volna belemenned védekezés nélkül, és ennyi. Ugyanúgy a te hibád is, nem csak az övé.

2013. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként nekem nem világos, hogy elvetéltél vagy elvetetted a gyereket...
2013. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!