Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-n és 5hetes...

Ma voltam UH-n és 5hetes terhességet írt a doki a papírra! Az endometrium vastagsága 12mm és vetületében 4,5 mm átmérőjű korai gestatios gyűrű látható! Szerintetek ez a méret nem kicsi?

Figyelt kérdés
4éve mikor a kislányommal mentem az 5hetes UH-ra akkor ő már 8mm átmérőjű volt és az embrió csomó már látható volt!!!Lehet ekkora különbség a 2 között???Szerintetek ez normális???Nektek mekkora volt ilyenkor a petezsák???Elküldött a doki hcg vérvizsgálatra is és azt mondták hogy megfelelő mennyiségű a hcg-m!!
2012. dec. 27. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is második, 4 éves lesz a lányom, ő mindig akkora volt, mint ahogy a nagykönyvben megírták! De a második baba, 5 hetesen még csak 20 mm méhnyàlkahártya, és felritkulást volt!!!

Rá 2 hétre volt szívhangja! Most 15 hetes vagyok, de mindig 1-1,5 héttel kisebb a mérete a korától!

Az első terhességemnél semmi túnet nem volt, most puffadok, savam van, fáradt vagyok, rosszul vagyok...

Csak arra tudok gondolni, ez fiú lesz:)))

2012. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugtattál!!!! :) Remélem minden rendben fog menni!!!
2012. dec. 27. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ehhez csak annyit írok,hogy ne tévedjetek meg!!Nem szabad az első terhességhez viszonyítani ezt a terhességet,mert nincs egyforma terhesség nem hogy senkinél,még saját magunknál sincs!!Nincs 2 egyforma terhesség!!!!!Kár viszonyítgatni.A lényeg,hogy minden rendben legyen a terhességgel,a babával és a mamával!!A többi mit számít?!


21+2 hkm

2012. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek!!!A lényeg hogy minden rendben legyen!!!
2012. dec. 27. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
szia ma voltam dokinál 5hetes vagyok vagyis 5+3 és 5mm petezsákom van
2012. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia!!!Akkor hsonló méretűek!!!! :) És neked jónak mondta a doki???
2012. dec. 27. 20:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy egy kicsit fájdogál alul a hasam....szerintetek ez normális???
2012. dec. 27. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális,mivel növekszik a méhed,húzódnak a méhtartó szalagok..de ilyet érezned ,,kellett,, az első babánál is,mivel akkor is nyúlniuk kellett a szalagoknak.Amíg nem vérzel egy picit sem,addig semmi gond nincs!!Ezek a dolgok teljesen normálisak.

Boldog babavárást :)


21+3 hkm

2012. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen az elsőnél is volt de nem ennyire.....viszont ma már nem éreztem annyira fájdogálni és a melleim sem feszülnek egyfolytában csak néha néha....ez is normális????már nem emlékszem az elsőnél hogy is volt!!!Sajnos nagyon parázok,már csak azért is mert spontán baba lett és ez meg még hihetetlen is!!!
2012. dec. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!