Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete korai terhességet...

Két hete korai terhességet mondott a doki (megvastagodott nyálkahártya 12-13 mm) Akkor még nem látott mást. Rá egy hétre barnáztam és egy pici vér is jött (1-másfél napig tartott). Most akkor mi van? Van baba vagy nincs?

Figyelt kérdés
Lehet az még csak a beágyazódás volt? Vagy már a mensi? Járt valaki így? Mi lett a vége?
2013. jan. 17. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Beágyazódás már biztos nem lehtett, Néha előfordul vérzés terhesség alatt, lehet, hogy csak pár hajszálért pattant el vagy van egy hematoma, de miért nem mentél egyből a dokihoz mikor vérezni kezdtél.
2013. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az 5 héten véreztem, ügyelet, uh, gyógyszer. Szerintem inkább nézesd meg magad. Ráadásul, ha két hete voltál orvosnál, akkor már talán lát vmit uh-val. Volt pozitív teszted?
2013. jan. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű menses, elment a baba.

De inkább menj el az orvoshoz, mert lehet még meg lehet menteni!

2013. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!