Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cleopatra Medical center...

Cleopatra Medical center (Szondi utca) Vélemények?

Figyelt kérdés
Aranyosak voltak?Jo felvételek készültek?:)
2013. febr. 22. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze,hogy aranyosak voltak,hiszen pénzért csinálják.Nekem aránylag jók lettek a felvételek,de a Kovács Katalin volt akkor ott,na ő nagyon kedves ezen a helyen... Na de a kórházban ahol dolgozik,ott bunkó,nem tőrődöm.Szakmailag sincs szerintem toppon,és nem csak én panaszkodom rá. Pl nálam olyan alapvető dolgokat nem vett észre,hogy csoda hogy fiam makk egészséges lett. A Cleopatra-ban biztosan jól meg fognak nézni,(amúgy nem csak ő van ott)szóval ott nincs mitől tartani,marha nagy tv-ben fogsz látni mindent,tök szuper,és a dvd-t amit kapsz azon nagyon cuki zene fog végig menni,a felvétel alatt.
2013. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jajj de jo hogy irtál!Miket nem vettek észre ha megkérdezhetem?Amugy akivel telefonon beszéltem nagyon aranyos volt sztem egy idösebb hölgy volt:)Ott adták a dvd-t vagy neked kellett vinni?
2013. febr. 22. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit vinned,mindent adnak. :) Cleopatraban még minden rendben volt,az Uzsokiban uh-zott állandóan a lila hajú :D Ha szar napja volt bunkózott,és nem is nézett meg rendesen. Szóval én már 40+6-nál jártam,mikor a dokim bezavart a kórházba hogy az nst nem lett jó,mert a baba mozgásánál a szív nem gyorsul,hanem lassul és ugyebár ez gond. Bementem,és azt mondta ez a lila hajú a beutaló ellenére hogy felesleges dolgokkal tartom őt fel.Majd uh után azt mondta,mozog ez a baba nincs itt gond. Mondom az isten szerelmére ki jött azért hogy nem mozog? Magyarázatom után is állította mindent rendben lát. Na másnap amúgy is be kellett feküdnöm mert a 41. héten indítanak,és 12óra telt el a két uh között, semmi magzatvizem nem volt,teljesen elmeszesedett lepény,rossz flowmetria.Egyből vittek a műtőbe. Valahogy nem hiszem el hogy 12 óra alatt ennyit romoljon a helyzet,és hova tűnt el a magzatvíz? mikor 12 órával előtte átlagos magzatvíz. Második baba volt,egy magzatvíz elfolyást azért észre vesz az ember. Na mindegy,én haragudtam rá,főleg azért hogy pont ezek miatt zavart be a doki,és még csak flowot sem nézett,és nem éreztem jogosnak bunkózását,liftben ordítását. )mert ő szerinte azért zavartak be,mert csak ülök seggemen és ezért nem mozog a baba... de már leírtam hogy nem is ezért mentem. Na nekem ennyi a történetem vele :) Cleopatraban figyelmes amúgy.
2013. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lila haju ..ez tetszik:DHát majd holnap megirom neked velem milyenek voltak!AMugy itt mindig akcio van?mert állitolag 8 ezret kell majd fizetni de gondolom ha valami pluszt kérsz akkor azért vannak ott más árak pl nagyobb fénykép...:)
2013. febr. 22. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát mert lila a haja :D Igen,ezek szerint mindig akcióznak,tavaly is akcióval mentem.Persze, ha kérsz valami pluszt az plusz pénz.
2013. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor jo!De amugy ez az ár nem vészes..egyik ismerösömék tavaly voltak valahol 4D-n és nekik 14 ezer volt..
2013. febr. 22. 13:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány hetesen mész? mert ettől is függ, hogy jó felvétel lesz e :)
2013. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
17+3:)
2013. febr. 22. 13:26
 9/13 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok mit fogok látni:)
2013. febr. 22. 13:26
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia!Voltam szombaton:)Nagyon aranyos volt a mindenki:)Csak a baba volt hason:DDe nagy nehez megfordult és megmutatta magát:)Nagyon nagy élmény volt:)Minden nap mennék és nézném:D
2013. febr. 25. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!