Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tárolható hűtőben...

Mennyi ideig tárolható hűtőben a házilag készített bébiétel? A zöldséges, gyümölcsös, illetve a húsos?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyik nap megfőztem, másnap még odaadtam neki.
2013. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 2 napra főzök, úgyhogy még másnap is azt eszi. De volt olyan, hogy másnap nem voltunk otthon ebédkor, így akkor üvegeset kapott, és akkor odaadtam harmadnap, de ez vagy 2x fordult elő. Ugyan nem lett baja akkor sem tőle, de jobb szeretek minden másnap frissen főzni neki!

Egyébként gyümölcsös dolgokat én nem raktam el másnapra, mert azok megbarnulnak, erjedni kezdenek, azokat mindig frisset kapott!

2013. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sütőtök-répát csináltam neki 3 üveggel.1-el ma megevett(mert még csak napi 1x kap) még2 maradt.
2013. febr. 22. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megeheti, ha hamar bekerült a hűtöbe, de szerintem legközelebb csak 2 napi adagot csinálj...
2013. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak még ki kell tapasztalnom mennyiből mennyi lesz.1.picurkám.:)
2013. febr. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!