Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt anyuka, aki ebay-ről...

Van itt anyuka, aki ebay-ről szokott vásárolni gyerekruhát, játékot? Mik a tapasztalatok, mindent meg is kaptatok, a hirdetett minőségben? Megéri?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Olaszországi részt nézem mivel itt élek. Nagyon nem éri meg mintha valami kinai gagyi sz@rt vettem volna. Elvileg egy új nem használt babakocsi lett volna de amit kézhez kaptam az nem az volt.ja ha reklamációt nyújtanèk be akkor természetesen én állom a postaköltséget oda vissza (és várok 2-3honapot mire ránéznek és esetleg kijavitják.nekem nem jött be de lehet csak én vagyok a szerencsétlen
2013. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én az amerikairól szoktam, eddig csak jó minőségi ruhákat kaptam. A posta sok,de szeretem azokat a cuccokat.
2013. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Angol ebay. Sokat vásárolok, játékot-játékcsomagot, ruhát-ruhacsomagot.


Eddig még nem csalódtam. Minden szép volt, minden hiánytalan, és leírásnak megfelelő állapotú. Sok mindent a postával együtt is olcsóbban tudtam megvenni, mintha itthon vettem volna használtan. S valljuk be, a magyar eladók egy része szereti elferdíteni az állapotot, feljavítani a fotót.


Itt jegyzem meg, én a hátteret szoktam megváltoztatni, így nagy eséllyel észreveszem, ha valaki "lopná" a képem mert az is előfordul.

2013. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!