Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak vettem egy borostyánláncot pár hónapja. Fokozatosan volt rajta, először 10 percet, utána már fél órát stb. Azt vettem észre, hogy úgy feltölti energiával. hogy ha rajta volt, akkor csak fél vagy 3/4 órát aludt délelőtt és délután is. Legalább 10x próbáltam, az alkalmak között több nap vagy hét volt szünetnek. Másnak is ennyire éber utána a gyerek vagy hallottatok már ilyet? 10 hós baba anyukája
2013. febr. 24. 16:23
 1/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
69%

Én nem hiszek benne, semmi tudományos alapja nincs, csak egy babona ez is. Ilyen erővel azt is lehetne figyelni hogy ha kék ruhában van akkor jobb a hangulata mint ha zöldben vagy fordítva. Szerintem véletlen.

Inkább attól lehet éber hogy kényelmetlen neki, zavarja, furcsa érzés és nehezebben nyugszik meg.

2013. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy volt, hogy csak 10 percet volt rajta, utána másfél óra múlva tettem le. Akkor mi zavarta? Alváshoz eleve levettem.
2013. febr. 24. 16:30
 3/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Folyamatosan fejlődik,változik az alvási szokása is.Nem hiszem én sem hogy a nyakláncnak van hozzá köze:)
2013. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
A borostyán ilyen kisgyereknek nem jó, ugyanis megterheli Földanya szívcsakráját. Inkább a hegyikristály és a macskaszem alkalmas erre, attól jól fejlődik. Még az azuritet érdemes megpróbálni, főleg, ha indigógyerek, ugyanis olyan rezgései vannak, amelyek megnyitják majd előtte a magasabb spirituális dimenziókat. Esetleg elvihetnéd egy tisztánlátóhoz is, hogy megkapja az univerzum szeretetmágiáját. Sokan "nem hisznek" ezekben, pedig mind bizonyított, ősi tudás.
2013. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Én nem hiszem :) hallottam már ilyesmi hókuszpókuszokról, de nem hiszek bennük. Babára egyébként is sztem veszélyes nyakláncot adni.
2013. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is vettem de egyenlőre semmi hatása nincs. van már két foga a lányomnak de akkor jött ki amikor nem adtam rá.szóval nem tudom. Amugy meg mástól is hallottam ilyet. Nem kéne elfelejteni hogy régen is hittek a kristályok kövek gyógyitó erejében.Szóval lehet benne valami. Nekem is mesélték hogy a gyerek hisztisebb meg nyügősebb volt ha rajta volt vagy ha nem akkor.
2013. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16:58-as

ez komoly vagy gúnyolodsz?

2013. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
régen abban is hittek hogy föld lapos :)
2013. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Komolyan azt mondod, hogy azért "van benne valami", mert régen is hittek benne?

Sok mindenben hittek régen, amikről kiderült, hogy emeletes marhaságok :)

2013. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!