Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lett divat az hogy az...

Mitől lett divat az hogy az első gyermekes anyukák pixire vágatják hajukat?

Figyelt kérdés

A barári körömben az összes várandós kismama pixire vágatta le a haját, de volt olyan is aki közvetlen az esküvő után. Holnap a derékig érő haját vágatja le teljesen az egyik barátnőn aki éppen terhes.


A vároaban is, ha körbenézek a legtöbb anyukának pixie haja van.


Szerintetek mi lehet ennek oka?


2013. febr. 26. 23:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Mi az a pixie haj????

Rövidet jelent?



Amúgy ha rövidet jelent, gondolom praktikumból vágatták le.

Rokonom nem sokára szül, de már most levágatta a hosszú haját.


Az enyém majdnem hátközépig ér, de soha nem vágnám le.

Igaz, a nap javarészében össze van fogva, mert különben a lányom kitépné, megenné :)))

2013. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Milyen az a pixi haj???
2013. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Szia!Váll alá ért a hajam,és szülés után mindenfelé hosszú hajszálakba botlottam:(Nem szívesen,de muszáj volt a baba miatt Pixire :DD vágatnom :DD

Mostmár annyira nem hullik,így szeretném ha hamar megnőne...:)

2013. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 2 éves a fiam. Meg sem fordult a fejemben, hoyg levágassam, a fenekemig ér.
2013. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
nekem hátközépig érő rasztám van ès nekem se fordult meg a fejemben,hogy levágassam a hajam, pedig èn mosni is ritkábban mosom :D
2013. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is hát középig érő rasztám van ,csak az a gond hogy az egyébként hosszú egyenes hajamban :) a kislányom imádja morzsolgatni ha alszik,és ez az eredmény... soha nem vágatnám le mert nekem nem áll jól ,de el tudnék képzelni egy felnyírt vagány rövid frizkót ha olyan lenne az arc berendezésem.
2013. febr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

2 dolog amiért levágattam (pont váll alá érő) hajamat:

1. szülés után nagyon hullottt és elkezdett nagyon töredezni :-(

2. mikor a gyereket büfiztettem a vállamon vagy be kellett gumizni, vagy belebüfizett, ami nem igazán kellemes élmény.


Most született a 3. gyermekem (3 hetes) de már megint ilyen a helyzet, tehát holnap megyek levágatni.


Igaz én nem pixire vágatom, hanem ilyenre:

[link]

2013. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Milyen az a pixie haj?
2013. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Én ezt nem tapasztalom a környezetemben. De gondolom, aki levágatja a haját, praktikussági okokból teszi. Nekem nemrég született a 3. babám, és jelenleg növesztem a hajamat, most éppen vállig ér. Egyébként utoljára a gimiben volt egész rövid a hajam, az pedig már jó régen volt, jóval a gyerekek születése előtt. :)
2013. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

hátközépig érő hajam van,nem vágattam volna le,egyik szülés előtt,és után sem.


Ilyen a pixie [link]

2013. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!