Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mióta divat így bohóckodni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta divat így bohóckodni az esküvőn, az első táncnál? Itthon gondolom azért még nem nagyon csinálják.

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok:

http://www.youtube.com/watch?v=EMQuffff634&feature=related

Annyi hasonló videó van fent, hogy Dunát lehet vele rekeszteni. Magyarországon gondolom még nem nagyon divat, gyanítom Amerikából jön ez is. Mit gondoltok róla?

Ez csak külföldön működhet?


(Amúgy nekem annyira tetszik a ruhája a menyasszonynak ebben a videóban) :)


2011. febr. 26. 09:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Én már találkoztam ilyen videoval. Szerintem tök aranyos :)
2011. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sincs bajom vele, amerikai filmek végén szoktam látni ilyet, lehet onnan vették át.
2011. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen most ahogy nézelődtem, már itthon is csinálják, mert magyar párokról is vannak videók.


Nekem is tetszik, aranyosak, meg jópofa dolog, így videón megnézve. Én nem hiszem, hogy bevállalnám.

2011. febr. 26. 09:58
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jó pofa. Hangulat indító, és hangulat keltő ez a tánc. Kár, hogy a magyarok szégyenlőssebbek, mint az amerikaiak.
2011. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel semmi baj nincs!

Általában az esküvőkön a menyasszony táncot amikor még az ifjú pár táncol, valami klasszikussal szokás indítani.

Ma viszont egyre kevesebben vannak oda a klasszikus zenéért és táncért.De hát a hagyományok.

Főleg az idősebb rokonok, hajlamosak kiakadni, ha nincs a hagyomány betartva.

Így viszont mivel klasszikussal kezd és átvált modernre, mindenkinek az igénye ki van elégítve.

Sztem teljesen megvalósítható ez nálunk is, ha egyszer lesz esküvőm biztosan így csinálnám.

2011. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát akkor én vagyok egyedül, akinek nem tetszik. Főleg, amikor valami köztudatban erősen élő koreográfiát prbál az ifju pár másolni pl: Dirty dancing utols tánca. szerintem valami borzalmas. Azt én is aranyosnak látom amikor csak felállnak a táncparkettre és tipegnek saját elképzeléseik szerint. De ha koreográfia is van......
2011. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a hagyományos elég unalmas. Lehet azért találták ki, mert hogy haljon meg az ünnepelt pár a saját lakodalmukon az unalomba. :)
2011. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*ne
2011. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állati lehet egy ilyen esküvő!
2011. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Már jópár éve megy ez. Szerintem jó ötlet, mivel a hagyományokat időnként újítani kell. A lagzi különben sem a nagy meghatódások helye, arra ott van az esküvő.

A nyitótánc elvileg az alaphangulatot adja meg. Hagyományos bál hangulatának tökéletes a hagyományos nyitótánc, de ha inkább egy buli a lagzi, akkor jobb ez a bulit indítás :)

2011. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!