Börze kontra teszvesz?

Figyelt kérdés

Teszveszezni szoktam, sok jó eladáson vagyok túl.

Összejött rengeteg ruha, időm se volt töltögetni, gondoltam elviszem bababörzére, de vacilálok, hogy megéri-e.

3000Ft a helypénz, olcsón is kell mindent adni...

tapasztalatból eredő véleményeket várok.


2013. febr. 27. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam már börzén, vateráztam is. Most a facebook börze csoportjai mennek legjobban nekem.
2013. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én inkább vevőként tudok nyilatkozni, ill. pár barátnőm komolyabban árusít, akik még gyesen vannak otthon. Én eladni csak teszveszen/vaterán szoktam.

Szóval szerintem ha sok ruhd van és jó / jobb minőségűek, akkor érdemesebb a börze, mert ott 1/2 nap alatt eladhatsz egy csmó mindent. Persze csak olyan börzére éri meg elmenni, ahol sok a vevő és nem nagyon szegény környéken van (ez személyes tapasztalat). A teszvesz fotózás, feltöltés, utána levelezés, méregetés, átadás, postázás... stb. ey csomó időt elvesz. Viszont börzére pár ruhával nem érdemes odaállítani, csak nagy mennyiséggel.

Nem tudom, hol laksz, én Bp-en, ahol lehutóbb voltam börzén - 1 éven belül - itt a 11. kerületi (Fehérvári út) és a 3. kerületi (San Marco u.) szerintem nagyon jók voltak, vevőként és eladóként is, viszont a 6. kerületi (Eötvös u.) nekem nagy csalódás volt, pedig az lenne a legközelebb, oda többet nem is megyek.

2013. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is teszveszezek, de 2x megpróbáltam a börzét.

A helypénz visszajött, talán némi haszon is, de mivel én is körbe néztem, vettem ezt-azt, így inkább mínusszal zártam.

Nekem nem vált be, maradok a vateránál.

2013. febr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!