Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisbaba szeme milyen szemu...

A kisbaba szeme milyen szemu lesz, ha a szuloknek mas-mas szinu a szeme?

Figyelt kérdés
Tehat arra vagyok kivancsi,hogy mindenkeppen a barna szem dominal-e,vagy van nalatok kisbaba akinek kek/zold szemet orokolte,a dominans barna szem ellenere?

2013. márc. 1. 14:14
1 2 3
 1/29 petera6 ***** válasza:
Anyukám kék szemű (szürkés kék), és mindkét szülője barna szemű. Azt hiszem, hogy több nagyszülője is világos szemű volt, tőlük örökölte. Mindkét tesója amúgy barnás szemű.
2013. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nekem barna, férjemnek tiszta kék.

Lányunknak hihetetlen szép kék szeme lett.

Kék szeme csak akkor lehet a gyereknek ha mindkét szülöben benne van a kék GÈN. Az, hogy valakiben benne van az kívülröl nem látható, de ha pl a családban senkinek nem volt kék szeme elötte akkor kevesebb az esély.

pl nekem nagyapámnak volt kék szeme.


ja és két kékszamünek (akinek tiszta kék) sem lehet csak kékszamü gyereke.

2013. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnem,ha a kisbabam szeme olyan szinu lenne,mint a parome,de az en szuleimnel is a barna szin nyert,mert barna a szemem szine... Ez mindig igy van?

Van olyan,hogy nem a barna dominal....???

Barna szemu anyukak-vilagos szemu apukak,varom a valaszaitokat(vagy forditva)!!! :)

2013. márc. 1. 14:16
 4/29 A kérdező kommentje:

Koszonom :))))

Akkor van meg remeny :D

Varok meg valaszokat! :)



Koszi

2013. márc. 1. 14:18
 5/29 petera6 ***** válasza:
Most jutott eszembe, hogy a férjem anyukájának gyönyörű kék szeme volt, apukájának barna. A nővére szeme barna lett, a férjemé kék. Szóval elég lutris :)
2013. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Enyém sötétbarna, páromé világos kékes-zöld, a fiunké ugyanolyan lett, mint az enyém.

(A vércsoportja is az enyém lett - úgy tűnik nála én voltam a dominánsabb több tekintetben is :) )

2013. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyerekem, de szüleimnél anyukámnak barna a szeme, apukámnak kék és nekem is kék lett (lány vagyok). Van egy húgom, neki barna lett a szeme. Anyukámnak mindkét szülője meg a testvére is barna szemű. Apai nagyapám kék szemű, nagymamám meg barna. Apának a testvére is kék szemű lett.
2013. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Enyém barna, férjemé zoldeskék. Lányunk barna szemu.
2013. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem két fiam van én zöld szemű vagyok apa barna, a családjában sok barna szemű van. A nagyfiam kék szemű lett ( csak apukámnak van a családban) a kicsi viszont barna.
2013. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

A párom apukája barna anyukája zöld szemű.

Párom szeme zöld két testvére szeme barna.

Az enyém kék (anyumnak apumnak kék és a felmenőknek is).

Remélem a babánknak zöld szeme lesz... :)

25hkm

2013. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!