Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Espiro magic 4 hány kg?

Espiro magic 4 hány kg?

Figyelt kérdés

Mindenképpen könnyű kocsit keresek a mostani nehéz után.

Vélemény? Láttam a babaszafariban van, meg a minimanóban is kapni, de nem mehetek mérleggel :DDDD

Látom sokan szeretik, sok jót olvasni itt róla, meg máshol is, látom nagyon gyakori babakocsi, gondoltam hátha valaki kg-ra is ismeri :DDDD


2013. márc. 3. 16:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja egy 9,5 kg babakocsit cserénék le, ezért nem mindegy, mert ha pl 8 kg akkor nem éri meg. 6,5 mint ahogy olvastam több helyen akkor már jöhet :DDD szóval van ahol 8kg van ahol 6 kg. Persze mindenhol ultrakönnyű vázszerkezet szerepel :) az nekem 1 kg lenne:DDDD

viccet félretéve, jónak látom, csak a súly

2013. márc. 3. 16:35
 2/3 anonim ***** válasza:
6 és 7 kiló között valahol. Szerintem nagyon könnyű, én szeretem. Tesómék épp a napokban mondták, hogy van egy esernyőre csukható Pierre Cardin sportkocsijuk, ami nem kell, és elhozhatom, ha akarom. Felemeltem, és majdnem megszakadtam, olyan nehéz volt a miénkhez képest. Ráadásul esernyőre csukható, mégsem fér be a csomagtartóba. Az Espiro meg simán. És mondom, könnyű is, lépcsőn is könnyű fel-le vinni.
2013. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, biztos könnyebb kocsi azért, de tök jó lenne lemérni valóban annyi-e :)
2013. márc. 4. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!