Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak a kötelező státuszokon...

Csak a kötelező státuszokon kell megjelennem a babámmal?

Figyelt kérdés
Egyik anyuka mondta , hogy a védőnő panaszkodott, hogy senki nem viszi hozzá havonta a gyerekét.Nem neki kéne kijönnie? Mi a kötelező státuszon megjelenünk.
2013. márc. 3. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

neked kell vinned a tanácsadásra

oltáskor jönnek el szólni, hogy mennetek kell

sima mérésre havonta nem kötelező menni

éves státuszokra is ajánlatos elmenni, sokan nem mennek el...

2013. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk egy éves korig kötelező megjelenni havonta (utána is lehet menni, de mivel nem kötelező, szerintem senki nem megy); egy éves kor után évente a szülinapja körül státusz vizsgálatokon. Két éves kor után ne várja el senki, hogy havonta fogja vinni a gyerekét, mert van aki már akkor dolgozik.

Elvileg neki is menni kellene hozzátok, egy éves koráig sűrűbben.

Ha a kötelezőn megjelentek, akkor nem köthet belétek. Nálunk mindig meglátogat előtte, vagy felhív, hogy ekkor menjünk el a lányommal.

2013. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kislányomal 1éves koráig havonta mentem a védönöhöz ,utána már csak a szülinapja körül éves vizsgálatra.
2013. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lassan 1 éves lesz a babám, védőnő csere volt, de megtudom számolni egy kezemen, hogy az új védőnő mennyiszer volt nálunk.A kötelezőn megjelenünk.Amikor tanácsot kértem volna tőle valamiben, nem tudott segíteni.

Azt mondta az egyik anyuka, hogy télen nem szívesen jár ki a védőnő, hát én sem :)

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert állítólag nem mehet oviba a gyerek, ha nem viszik a védőnőhöz.Ebben lehet valami, vagy nagy kitaláció az egész?

2013. márc. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!