Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell kikapcsolni a...

Hogyan kell kikapcsolni a légzsákot, hogy a baba mellettem utazhasson, ha én vagyok a sofőr?

Figyelt kérdés
Hátul nem szeret egyedül, az anyósülésen meg ott a légzsák. Ti kikapcsoltátok? Hogyan kell? Honnan tudom, hogy tényleg nem aktív? Ford Ka az autó.
2013. márc. 5. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
ha kikapcsolható, akkor a jobboldali ajtót kinyitva elöl a műszerfal "oldalán" kell lenni kapcsolónak (általában a kocsi kulcsával fordítható el)
2013. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:

Ha kikapcsolható, akkor az autód kézikönyvében benne lesz a kikapcsolás módja, valamint az is, hogy erről milyen visszajelzést kapsz.

Ha nincs meg a kézikönyv, vagy nem találod benne, akkor hívj fel egy kereskedést/márkaszervízt, és szívesen segítenek.

2013. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben szakszervízzel kell kikapcsoltatni, mert a rendőr kérni fogja a papíros igazolást arról, hogy ényleg ki van kapcsolva
2013. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 milyen esetben? a kérdés az volt, hogy hogyan kell kikapcsolni ... a legtöbb autónál kikapcsolható egy kapcsolóval amihez a jobb oldali (első) ajtót kinyitva jutsz hozzá ... ugye nem gondoltad komolyan, hogy minden gyerekszállítás előtt elrohan a szervizbe kikapcsoltatni, ha meg felnőtt ül elöl akkor rohan és bekapcsoltatja ... istenem ...
2013. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az előzőből kimaradt: mindezt olyan esetben, ha a bal első légzsák gyárilag nem kikapcsolható
2013. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hülye vagyok: jobb első ... ehhh
2013. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes az anyósülésen utaztatni a kicsit?
2013. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Golan Trevize ***** válasza:
Veszélyesnek nem veszélyes, de biztonságosabb hátul.
2013. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!