Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A hét minden napjára ebéd...

A hét minden napjára ebéd ill. vacsi ötleteket írnátok? Szoptatós kismama vagyok, tehát vmi olyat írjatok, ami nem puffaszt! Már teljesen kifogytam az ötletekből.

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezeket ettem: húsleves és csontleves (csirke, sertés, marha), rántott leves, krumplileves, paradicsom leves, póréhagyma krémleves, gulyás leves, zöldség leves nem puffasztós zöldségekből, brokkoli krémleves, aztán főtt vagy hajában sült krumpli, rizs, húsnak sült csirke (comb, mell, vagy akár egész csirke), natúr sült hús, hal (ezek mind sütőben sütve, sóval, zöldfűszerekkel, curry-vel ízesítve), egybe sült fasírt, tészta darált husis szafttal vagy sima paradicsomszósszal. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2009. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jók amit az első válaszoló leírt, és vacsira lehet még (ha nem az ebéd lesz a vacsi is) főtt virsli, vagy virsli sajttal be a grillre (ha van a mikrón), bundás kenyér, vagy valami szendvics.
2009. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, adtatok pár új ötletet!
2009. szept. 13. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
paprikás krumpli, gyümölcs leves leve, gulyás leves, bundás kenyér, rántott sajt, rántott husik, grillezve is, fasírt, krumpli főzelék, spagetti, diós tészta, fokhagyma krémleves, paradicsom leves, paradicsomos húsgombóc, rakott krumpli, carbonara spagetti....
2009. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!