Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekeknek milyen teát...

Kisgyerekeknek milyen teát adtok és hogyan készititek el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves a fiam, és már jó ideje ugyan azt és ugyan úgy issza mint én. Gyümölcsteák, stb. Kaptam már lehurrogást miatta, mert hogy így meg úgy koffein van benne, de én egy liter vízhez egy darab teafiltert használok, és semmivel sem jobban élénk a gyerek, mint amikor nem iszik teát.
2009. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
anyukám az öcsémet mindig csipkebogyóteával itatta, és úgy készítette el, hogy egy liternyi teába főzött - ha jól emlékszem - egy csapott evőkanálnyi cukrot.
2009. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 hónaposan Mecsek teával kezdtük.4 hó körül sima kamilla tea, vagy mecsek tea volt. Ezeket3 dl vízben egy filter, kb 1 percig áztatva, de a kamillát volt hogy csak belemártottam hogy éppen megszínezte a vizet.

8-9 hónapos kora óta Pickwick gyerek teát iszik, de van hogy sima gyümi teát gyengére készítve. 1 liter vizbe teszek 1 filtert a gyerekteából, a gyümiteát pedig éppen csak lógatom párszor a vízbe. Utazásnál, és ha sürgősen kell akkor Hipp instant teát használunk. Édesítésre 2 hós kora óta pici gyümölcscukrot (Fruktózt) használok.

2009. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!