Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engednétek, hogy a babátokat...

Engednétek, hogy a babátokat rakják ki egy olyan plakátra, mint pl ahol az adó egy százalékát kérik mondjuk rákos kisgyerekeknek?

Figyelt kérdés
Én nem engedném.feltettem egy képet a kislányomról,és felkereset a kasszandra stúdió,hogy nagyon gyönyörű,és ha szeretnénk,csainálnak róla nekünk fotó sorozatot féláron,meg bekerül a galériájukba,ahonnan reklámokhoz,meg plakátokhz válogatnak babákat.Én nem kértem,jobban mondva párom nem engedte,és most gondolkoztam el,mikor láttam kisgyereket az egy százalékos plakáton,hogy én nem engedném.nem tudom megmagyarázni,hogy miért,de nem.Ti hogy vagytok ezzel?
2010. márc. 24. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én sem. Rossz érzésem lenne tőle nekem is.
2010. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen plakáthoz használnák fel, akkor nekem is rossz érzésem lenne tőle. Olyanhoz engedném, hogy pl. gyerekruha üzletet reklámozzanak vele, vagy hasonló, de ha ilyen negatív dologgal lenne összefüggésben, attól kellemeltenl érzésem lenne. Pedig tudom, hogy jó ügyet szolgálnak az ilyen plakátok, de akkor már sokkal inkább olyan gyerek legyen rajta, akikért a hirdetés szól.
2010. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én igen, engedném, mivel jó ügyet segítek ráadásul vele.
2010. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én semmilyen plakáthoz és reklámhoz nem adnám a gyerekeim képét.
2010. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a plakátba talán beleegyeznék, de van egy reklám, amit soha nem engednék. Nem tudom melyik alapítvány, temetésre mennek,mindenki feketében, és egy szőke fehér ruhás kislányt eltemetnek benne. na ezt tuti nem engedném!
2010. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!