Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen ünnepi közeggel...

Hogyan, milyen ünnepi közeggel/eseményekkel készítitek elő/fel 2 éveseteket a karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mármint hogy tudja, valami különleges közeleg, stb. A dalokon kívül.
2010. dec. 7. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
együtt készítünk ajándékokat, sokat mesélek neki a karácsonyról, meglátunk egy fenyőfát, elmondom, hogy ebből hogy lesz karácsonyfa, karácsonyi meséket olvasunk, később majd visszaszámlálunk, hogy mennyit kell még aludni karácsonyig.
2010. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyen témájú képeskönyvek, mondókák, dalok

elővettük a lakásdíszeket és szépen lassacskán mindent felrakunk, nem egyszerre mert így jobban élvezi... mi is gyártunk díszeket papírból meg pattoghatott kukoricából, imádja!

azt is alig várja ,hogy besötétedjen és bekapcsolhassa az égősorokat.

a héten begyúrom a mézeskalácsot az ő közreműködésével és hétvégén kisütjük+díszítjük szintén együtt.


és apró ajándékokat gyártunk, mert nálunk nem csak az angyalkák hoznak ajándékot, hanem mi is adhatunk mindenkinek akit szeretünk és akinek örömet akarunk szerezni.

2010. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazán: semmilyennel

Nálunk nem vallási ünnep karácsony, hanem családi.

Nem a Jézuska jön, henme a Télapó, nem megyünk misére.....

A naggyal(negyedikes)szokunk pár éve ajándékokat csináli a nagyszülőknek, amit ő ad, idén hógömböt fogunk.

A kicsi 21 hónapos, nem készítem fel sehogy, nem értem miért kellene erre felkészíteni.

A fát is együtt fogjuk díszteni 24-én délelőtt.

2010. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!