Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy olyan jó...

Mennyibe kerül egy olyan jó minőségű babakocsi, ami két részes, van benne hordozó (ami ha jól tudom 1 éves korig jó), és ha azt kivesszük belőle, akkor sport kocsi, vagyis sima ülős?

Figyelt kérdés

Tervezzük még csak a babát párommal, de már nézegetem a cuccokat:)Azok tetszenek, amibe be lehet tenni a hordozót is(akár úgy is, hogy nem lehet kivenni az ülős részt).

Ha tudtok linkelhettek képet is, köszi:)


2009. szept. 12. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi 30 000-ért vettük Pesten a Baby Outletben. Szerintem jó áron volt. Sajnos most képet nem találok.

De a hordozót szerintem felejtsd el, hogy egy éves korig lehet használni. A lányom 7 hónaposan kinőtte, de szerintem ritka aki 10 hónapnál tovább tudja használni.

2009. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha még tervezitek a babát, szerintem ne csak ezt a típusú babakocsit nézegesd! Sokmindent kell még figyelembe venni. Pl. nekem téli babám lesz, kellett a sport és a hordozó mellett a mózeskosár is, ami téliesíthető. Nyári babánál már nem biztos, de tutira a sportrésznek vízszintesig hajtható kell hogy legyen, hogy az újszülött babát bele tudd rakni. (persze ha nem kaptok, vagy nincs külön mózeses kocsitok) Ha van autótok, a hordozó egyrészt mindenképpen kell, függetlenül attól, hogy mennyi idős koráig tudjátok használni, mert hacsak gyalog nincs közel a korház, az autóba mindenképpen szükséges márcsak a hazahozatalkor is. Azok a kocsik, amibe a hordozót a sportrészbe rakod, általában sportrésszel együtt csukhatók össze, így nagyobb helyet foglal: befér e a kocsiba összecsukva? Nekünk ezek voltak a fő szempontok, én is az összes kocsit megnéztem a neten, aztán azt vettük meg, amit legeslegelőször kinéztem. Úgyhogy szerintem ezek alapján is tájékozódj, és ne csak egyfajtákat nézz!

Mihamarabbi babásodást kívánok!

28h km

2009. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Nem tudom, mennyit szántok rá, nekünk 100 ezer volt a határ. 80-ért vettük a pierre cardin 3 részes babakocsit: hordozó, mózes, sport. És a váza tök könnyű, és úgy befér a csomagtartóba, hogy bármi más is még befér mellé. Tapasztalatom még nincs róla, csak itt a lakásban tologatjuk még egyenlőre üresen :o)
2009. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!A 80 reális, és jól is hangzik, ahogy leírtad milyen!Utánanézek majd:)
2009. szept. 13. 11:42
 5/9 A kérdező kommentje:

találtam egy ilyet, valami ilyesmitek van?

[link]


ez nagyon tetszik:)

2009. szept. 13. 12:01
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy ez olasz márka?
2009. szept. 13. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen erre gondolt a válaszoló,és az elöttem szólók jókat irtak!


Viszont legközelebbi babánál ilyet vennénk: [link]


Itt dönthető rendesen a sportrész,a PC kocsinál a támla ahogy dől,ugy emelkedik a lábrész mintha egy nagyobb hordozó lenne.(ja ezen a belinkelt oldalon nem a legolcsóbb,máshol jobb árban is láttam)

2009. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. szept. 13. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:

A 10:36-os vagyok. Igen, ilyesmit vettünk, nem tudom pontosan, hogy PS692-es, vagy a 682-es. Az, amelyiknek keskenyebb a hátsó tengelye.

Az előző válaszoló Giordanijat is néztem, amikor már lemondtam a lapra csukhatókról, mert nem fér el a kocsi hátuljában. Szerintem is jó a Giordani, csak nekem mindenképpen telikaros kocsi kelltt, nem kétkezes. (nem tudom, hogy mondják, szóval nem esernyős)

2009. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!