Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a jo de nem túl drága...

Milyen a jo de nem túl drága babakocsi amit újszülött kortól jó legalább 2éves korig és hordozó is van hozzá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye vannak a vízszintesre dönthető, majd később felültethető egyszerűbb babakocsik, vagy amiknek mózeskosaruk is van, de mindkettőnél azt mondom, hogy nem fogod két éves koráig használni, mert az anyukák ahogy lehet, esernyőkocsira váltanak. Nekünk Giraffe Club babakocsink volt, 30 ezer volt hordozóval. Én nagyon szerettem, de azért egy évesen beszereztük az esernyőkocsit, mert lényegesen könnyebb tolni, emelni. A nagyot max akkor visszük, ha vásárolni megyünk, mert nagy a pakoló része, de akkor általában sétálva jövünk haza, mert, oké, lehet vele buszra szállni, hiszen régen is megtettem, de igen nehéz tud lenni.
2009. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én Pierre Cardin babakocsit vettem (ehhez hasonló: [link] Az ár szerintem relatív, mi akciósan 85-ért vettük. Ebbe beletartozik, hogy a mózesrésze újszülöttnek jó (teljesen vízszintes, de a háttámlája emelhető), le lehet cserélni a mózest hordozóra, ami autósülésként is funkcionál (0-13 kg-ig), valamint lecserélhető sportészre is, ami ha tud ülni a gyerkőc, akkor tudjuk majd használni. Azt nem tudom, hogy hány éves korig jó, elvileg ameddig babakocsira szükség van. Elég könnyű aluváz van hozzá, viszont buszra nem tudok szállni vele, mert a hátsó kereke széles, így jártam már úgy, hogy patikába nem tudtam bemenni, mert nem fértem be az ajtón. :( Gondold át, hogy mire is szeretnéd igazán használni, de olyat nehéz találni, ami minden igényt kielégít.

2009. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!