Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beágyazódás utáni teendő?

Beágyazódás utáni teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mit lehet tenni abban az esetben, ha jó eséllyel megtörtént a beágyazódás(tudom ebben senki nem lehet biztos),de ami segit abban hogy ne veszitsem el. A palástfűteát iszom, de van még valami ami segithet!?Tapasztalatok?

2013. márc. 7. 19:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Rossz helyre tettem ki a kérdésem. bocsánat
2013. márc. 7. 19:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tudsz tenni, nekem volt már egy vetélésem pedig akkor én is nagyon vigyáztam rá és még is elment. Most mikor meg csak élem az életem és eszembe sem jutott, hogy babát szeretnénk most bezzeg minden rendben. :D Ha érdemes maradnia akkor biztosan maradni fog, ha pedig el megy akkor annak úgy kellett lennie.
2013. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!