Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit teszel rendszeres...

Anyukák! Mit teszel rendszeresen saját magadért, szépségedért, jó közérzetedért, egészségedért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Semmit, mert Istenadta szépség vagyok :-D
2013. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 éves a kicsim és bölcsis, én pedig már dolgozom.

Bevallom, elég hiú vagyok, szülés előtt is az voltam és ez nem múlt el. Bár van rajtam jó 6 kiló felesleg, de igyekszem majdnem minden másnap otthon futógépen futni 2-3 kilométert, szerencsére a kicsim simán eljátszik addig egyedül. Fodrászhoz havonta járok festetni, vágatni. Hetente egyszer (általában vasárnap) leradírozom a bőröm, teszek fel arcpakolást, szépen megcsinálom a körmöm. Nagyon szeretek főzni és amióta gyerek van, azóta még egészségesebben sütök-főzök, nagyon odafigyelek, hogy jó minőségű ételeket együnk. A jó közérzethez pedig mindig hozzátartozik, ha érzem magamon egy isteni jó parfüm illatát. Ha tehetjük, hétvégén nagyokat sétálunk, kimegyünk labdázni, játszani a Hajógyári szigetre, de mindenképp kimozdulunk valamerre. Hétköznap bölcsi után ha jó az idő, akkor is legalább még 1 órát sétálunk, levegőzünk, játszózunk.

2013. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hónapos a kislányom


Havonta egyszer járok körmöt építettni..

Szemöldököm én szedem 3 naponta este általában mikkor a kislányom már alszik, 3-4 naponta borotválkozom.. Más heti féle nem jutt eszembe :)

Reggel fel kelek, összepakolok, etettek ez után ki vasalom a hajam egy natur smink, erős ha tudom olyan helyre megyünk vagy stb. Testápolo, testpermet aztán öltözök és kész vagyok :) Azt hiszem enyi!

2013. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zabmester ***** válasza:
100%

A hajammal elég sokat foglalkozom. Igaz, nem úgy, hogy sokat járok fodrászhoz, sőt, oda meglehetősen ritkán megyek. Viszont a különböző hajkencék a gyengéim, plusz napi szinten elég sok időt képes vagyok eltölteni frizurakészítéssel. Kivasalom, vagy éppen becsavarom estére, ilyen-olyan kontyokat meg fonásokat csinálok, stb. Magyarán megmondva: imádom a hajamat :)

Ezen kívül, bár ez se nem egészség, se nem szépség, talán inkább a jó közérzet kategóriába tartozik, de imádok nyelvet tanulni, most is járok nyelvtanfolyamra heti kétszer egy-egy órára. Nem sok, nincs is vele különösebb célom, egyszerűen csak érdekel.

2013. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Öt kis gyermekem van, és a hatodikkal vagyok várandós, ennek ellenére figyelek, hogy igényes, csinos anyuka, kismama legyek. Odafigyelek a súlyomra (szülések után mindig visszafogytam, és figyelek, terhesség alatt se szálljon el a súlyom). Fodrászhoz 3 havonta járok (melíroztatni), kozmetikushoz kb. évente. De rendszeresen epilálok, szedem a szemöldököm, ápolom a körmeimet, figyelek a tisztaságomra, és igyekszem divatosan öltözni. Minden nap sminkelek, de csak diszkréten, szinte nem is látszik. Igényes vagyok, de nem vagyok divat- vagy szépségmániás. Ja, és vitaminokat szedek és nem terhesen sportolok, most pedig sokat sétálok, hogy az egészségről is szót ejtsünk.
2013. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és a hajamat vagy vasalom, vagy begöndörítem. Utolsó
2013. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Kisfiam 3 eves es en mar 2 eve visszajottem dolgozni. En hetfotol-pentekig kondiba jarok 40 percre. Szerencsere a ceg alhol melozom biztosit konditerem berletet es a konditerem is itt van 5 percre. Ebedidomben szoktam elmenni ami 1 oras es igy nem veszek el a csaladomtol idot. Nekem eleg ha bekapok utanna egy szendvicset jo sok firss zoldseggel nem kell 1 oras ebedido, igy ez meg van oldva. :)

Mukormoshoz jarok 6 hetente, 3 havonta fodraszhoz melliroztatni. Reggelente sminkelek meg hajat vasalok. Szeretek csinosan oltozni (a munkam meg is koveteli). Hetvegen lazitok es neha belebujok egy melegitobe es felkucorodom az ulogarniturara egy csesze forrocsokival es megnezunk egy meset a kisfiammal. :)

2013. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A külsőm egy része adott, az arcomon sokat nem tudok változtatni, nagyjából elégedett vagyok smink nélkül is magammal:) Néha azért kihúzom a szemem itthon is. Fodrászhoz nem járok, magam festem a hajam, néha besütöm.


A testi adottságokon jobban lehet formálni, de az nem könnyű nálam... imádok futni, ha van időm, el is megyek, de sajnos nagyon fogyásra hajlamos vagyok, nehéz megtartani a súlyomat.

Néha futógépezek, ugrókötelezek, biciklizem, mikor milyen kedvem van.

A lelki része a leglabilisabb:) Szeretek havonta egyszer találkozni a barátnőmmel. Ilyenkor kávézunk, elmegyünk egy közeli fürdőbe, ott is jókat lehet dumálgatni.

Esetleg megeszünk valahol egy pizzát.


A legjobb, ha férjemmel tudok végre kettesben kiszabadulni, de ez talán évente 2-3 alkalom. Ilyenkor moziba megyünk.


Imádok néha magamra is költeni, néhány új felső nagyon boldoggá tud tenni:)


Három gyermekünk van.

2013. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden hétköznap reggelemet az edzőteremben indítom,szedek vitamiпokat,jó minőségű ételeket eszem.2havonta járok fodrászhoz,hetente vásárolok magamnak ruhát/cipőt.Hetente egyszer elmegyünk a Párommal vapahova kettesben.Még az olvasás az,ami hozzájárul a jókedvemhez.
2013. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén kérdezem, miért baj, ha az ember 5 gyerek mellett, terhesen ad magára! Bárki is pontozott le, sok intelligenciára vall!
2013. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!