Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Párommal nagyon megromlott a kapcsolatunk

Figyelt kérdés

8 hónapos a babánk és úgy érzem, hogy szinte idegenek lettünk. Egyáltalán nincs közöttünk se hozzábújás, se semmi. Egésznap pakolok utána, ezerszer kérem meg, hogy ne hagyja szanaszét például a dolgait, de süket fülekre talál. Nem érdekli, hogyha orvoshoz kellene mennem, és a kisfiúnkra kellene vigyáznia, mert nincs egyéb segítségünk. Játszani, szórakozni eljár a haverjaival, ami nem olcsó, de én még fogorvoshoz sem mehetek, mert nincs rá pénz. Hozzáteszem, hogy annyi a jövedelme, mint az én gyedem+családi pótlék.

Mitévő legyek?

Annyira szomorú vagyok!!!!!!


2009. szept. 13. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én emiatt váltam el, igaz nekem 3 hónapos volt a pici, aztán kibékültünk, és 2,5 éves volt a fiam, mikor végérvényesen betelt a pohár.

Próbáljátok megbeszélni a sérelmeket, máshogy nem megy.

2009. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Éppen most vesztünk össze, mert neki el kell menni játszani 10 e HUF-ért, kajájára kell 20 e HUF hó végéig és én nem mehetek el fogorvoshoz, mert arra nincs pénz.

Az én lakásomban lakunk, eddig 50 e HUF-ot keresett én pedig 150 e HUF-ot, most mégis úgy érzem magamat, mint akinek könyörögnie kell, hogy költhessek magamra. Vicc.

Meg kellett volna választanom, hogy kivel alapítok családot!!!!!!!!!!

2009. szept. 13. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mi nem látjuk a helyzetedet, nem tudjuk mi hogy zajlik.

én a helyedben ezt tenném.

sztem beszélj vele, hogy ez így nem mehet tovább. mond meg h szereted, de ha nem változtat magán pakolhat és mehet amerre lát, mert az a te lakásod. gyed, gyes.... plusz családi, ennyiből is meg lehet élni, főleg, h eddig is megéltetek, mert amit a férjed hazahozott azt el is vitte...

aztán visszamész dolgozni.

sajnos sok nő neveli egyedül a gyermekét. még gyerekkel is lehet normális férfit találni.

nem hiszem, hogy egyik napról a másikra nekiállna segíteni neked a gyerekkel, vagy megváltozna. ez sajnos mindig rosszabb lesz.

a legjobbakat kívánom neked, és hogy légy erős. adjon erőt az a kis emberke, aki amíg világ a világ hozzád fog tartozni, ő a gyermeked, mégha 35 éves is lesz.

egy olyan pasi, aki meg nem törődik a családjával, menjen és élje ki magát. épp elég felelősség gyereket nevelni, nem kell még plusz tehernek venni egy pasit is , aki szarik a gyerekére, és elszórja a pénzt. ne haragudj , de nagyon fel tudja pumpálni az agyam az ilyen beállítottságú pasi.

sok szerencsét és kitartás

2009. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Egyetértek az utolsóval!

Ha nem változik (márpedig 99%, hogy nem fog), akkor mehet.

2009. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!