Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni két...

Hogyan tudnék fogyni két kisgyerek mellett? Mit érdemes sportolnom?

Figyelt kérdés
Futni nem szeretek mert a mellem miatt kényelmetlen, mintha fájna futás közben. Milyen jó sportmelltartót javasoltok? C kosaras kellene, tehát nem az a gond hogy nagyon lógna vagy hatalmas lenne.
2013. márc. 9. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

èn a triumph melltartóit szeretem, azokban sok sportmelltartó van.


Két kisgyerekem van és egy kicsit sem hízok, mozgás meg van napi szinten, de azért vettünk egy szobabiciglit.

Most hogy elkezdödött a jóidö sokat sétálunk, akár több km-t is. A nagy jön futóbringán a kicsi meg a babakocsiba. mindig nálam a testvérfellépö, és ha anagy elfárad akkor csak felültetem. ebben az a jó, hogy ha hegynek kell menni akkor kb kb 35 kg tolok felfele. ìgy sokszor direkt hegynek megyek.

2013. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A futás remek döntés. De amivel tényleges fogyást tudsz elérni, az a rendszeres, kis mennyiségű evés (min. 5-6x naponta), kerüld a fehér lisztes, cukros dolgokat, kiegyensúlyozottan táplálkozz, tehát vegyesen a hús, zöldségek, szénhidrátokból a teljes kiőrlésűek, barna rizs, kuszkusz, barna tészták, és min. 2.5 l folyadék naponta! Cukros dolgokat értelem szerűen kerülni kell. A gyümölcsökkel is óvatosan, természetes cukortartalmuk miatt növelhetik az évtágyad. A tejtermékek közül remek a túró, édesen és sósan is elkészíthető, kenyérre, tésztára, stb. Cukor helyett ajánlom a xilitet! 1:1 arányban édesít, és nem hízlal.
2013. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen az étkezés az nagyon fontos (70% étkezés 30% mozgás az okosok szerint a fogyás titka) én is a futást javaslom mert azzal viszonylag egyszerűen hatékonyan tudsz zsírt égetni és nem kell hozzá különösebb rákészülés sem, 5 perc bemelegítés 5-10 perc nyújtás és már 30-35 perc eleinte kocogás később tempósabb futás is hamar megteszi hatását!

Nem tudom mekkora a túlsúlyod de én eleinte pl. kitűztem pár kiló fogyást és csak utána kezdtem kocogni mert ha nagy túlsúllyal (úgy 16-18 kiló volt rajtam) kezdtem neki akkor mindig bedurrant vagy a térdem vagy a bokám és elment a kedvem tőle. Most úgy 8 hónapja futok rendszeresen (végre itt a jóidő úgyhogy kint) a bemelegítést még itthon csinálom, kimegyek lefutom a 35 percemet (addig apa vigyáz a lurkókra 3 kicsim van) és a nyújtást is már itthon csinálom, tehát összesen 35 percig kell vigyázzon rájuk ez azért belefér heti 3-4szer.

8 hónap alatt ledobtam 12 kg-t még hátra van úgy 5. de ami a jobb hogy az erőnlétem, az energiám sokkal több mint volt, a combom és a fenekem nem lóg hanem izmos.

Nekem is viszonylag nagy cicim van (75D) és érdekes de az F&F sportmelltartó meg a decathlonos ugyanolyan jól tart mint mondjuk a triumph.

2013. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen elég jól tartó sportmelltartóm, ezért amikor az az egy kedvenc mosásban van egyszerűen felveszek egy sima melltartót a sport alá és úgy megyek futni. Nekem nem kényelmetlen.
2023. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!