Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyenesdiáson a Hotel Katalinró...

Gyenesdiáson a Hotel Katalinról van esetleg tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Aki már járt ott a gyermekkel, írna pár dolgot róla? Milyen? Mi most szeretnénk foglalni egy szállást ápr. -máj. környékére, ez egész jónak bizonyul.

Köszi!!


2013. márc. 13. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
mi szerintem pont ott voltunk. nekünk nem volt bajunk vele, a férjem is már többször volt, és nem volt panasza. viszont volt egy ismerősünk, aki mesélte, hogy úgymond átrakták szó nélkül egy másik szobába, mert gazdagabb külföldiek hirtelen beállítottak...
2013. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tavaly májusban 3 napot voltunk. Nekünk nagyon bejött, idén nyáron egy hétre megyünk.

Különösen tetszik, hogy relatíve kicsi. A szoba tágas volt. A wellness részleg kifejezetten tetszett, a közel 1,5 kisfiam nagyon élvezte a gyerekmedencét (30cm mély), és apával az élménymedencét.

Az ételek is jók voltak.

Kint még csak a felnőttmedencét töltötték fel, mikor mi voltunk.

A játszószobát nagyon élvezte a fiam. Kint nagyon nem voltunk az időjárás miatt.

Remélem idén is jól érezzük majd magunkat, most már 2 gyerkőccel.

2013. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

épp kinéztem egy akciót: wellness akció:

[link]

Nagyon jónak ígérkezik.

2013. márc. 13. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. mi nem itt voltunk bocsi
2013. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Jó az a kinézett csomag. A masszázs a férjem szerint jó. Amúgy nem tudom mikor mennétek, és mekkorák a gyerekek, de ha korban és időben belefér nem jobb csomag a Tavaszi Varázs? Mi azzal voltunk. Jól esett délután a süti.


Amit még esetleg érdemes kipróbálni, bár feláras, az a minigolf. Mi jót játszottunk, a kisfiam egy kicsit érdekesen értelmezte a játékot, de nagyon jól elvolt.


Mi nem fizettünk be teljes panzióra, mert nem érdemes, egyszerűbb és olcsóbb a la carte enni, ha a szállodában ebédeltek.

2013. márc. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a sok infot!! :)

Azért ezt a csomagot néztem ki, mert a kisfiam szept.-ben betöltötte a 3. életévét és így neki már nem lenne úgy ingyenes a szállás és a félpanzió. viszont ebben a csomagban a 6 éven aluliaknak a szállás és a kaja is ingyen van. Úgy gondoltuk, hogy félpanziót kérünk (ebben a cs.-ban az van). Március végén mennénk, remélem, addigra azért tavasziasabb lesz az idő...

2013. márc. 15. 15:40
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt szeretném kérdezni, hogy a 3,5 éves gyermeknek utazóágyat tesznek be ágynemű és matrac nélkül?? Mert a foglalásra visszajelezve írtak néhány dolgot, köztük ezt is. Ősszel Zircen voltunk, ott egy pótágyat tettek be, ágyneművel. Mit kezdjek egy utazóággyal csak simán? Egyébként egy 3,5 éves gyermeknek már nem "illő" ilyenbe altatni. Tudsz esetleg valamit erről? Köszi!!

Remélem, azért jó lesz!!

2013. márc. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!