Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sos! 1,5 éves lányomnak...

Sos! 1,5 éves lányomnak adhatok olyan tejfölt ami ma jár le?

Figyelt kérdés
Rakott krumplira lenne. Vagy elfussak frissért? Ja én meg kismama vagyok. Lehet tőle bajunk?
2013. márc. 13. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ma jár le, akkor az azt jelenti, hogy ma még teljesen jónak kell lennie. Kóstold meg, ha nem savanyú, jó íze van, akkor szerintem nyugodtan felhasználhatod.
2013. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kóstold meg. Ha nem savanyú, akkor még nyugodtan megehetitek. Nem lesz tőle bajotok.
2013. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz tőle!
2013. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

joghurt, kefír, tejföl.. esetében nyugodtan adhatod a mai szavatosságút. az nem azt jelenti, hgoy holnaptól megromlik :) hanem azt, hogy onnantól kezdve a gyártó nem garantálja a termék állagát.

szóval igen.

2013. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zabmester ***** válasza:
Elvileg nem lehet semmi baja, plusz amúgy is "megfő" vagy mit csinál a rakott krumplin, úgyhogy nem lehet tőle bajotok.
2013. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam nem volt rossz. Köszi a válaszokat!
2013. márc. 13. 11:44
 7/7 anonim válasza:

minoseget megorzi: ...

ez a mondat azt jelenti, hogy addig garantalt a teljes minosege. Utana sem lesz azonnal romlott, csak mar nem olyan minoseges. De nehany napot mindenre ra szoktak szamolni,nem az utolso pillanat van rairva, ameddig meg eheto. Kostold meg,ha nem savanyu, nem pezseg, nyugodtan ehetitek, nem lesz semmi bajotok tole :)

2013. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!