Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák, másnak is...

Kedves anyukák, másnak is gondot jelentett ez? Tampon kérdés?

Figyelt kérdés

2 hónapja szültem.Megjött a menszeszem,és utálom hogy betétet kell használnom!Sose szerettem!!Mindig is tampont használtam.Most viszont képtelen vagyok feldugni,mert annyira fáj,olyan szűk lettem. :(((

Ti mikor tudtatok újra tampont használni???


2013. márc. 13. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A fiamat 4éve szültem császárral.Szülés utáni harmadik vagy negyedik hónapban már tudtam tampont használni.Én sem voltam soha betétes.A lányomat két és fél éve szültem simán,azóta képtelen vagyok tampont használni :( Nem tudom felrakni,ha ne adj isten sikerül,fáj nagyon kellemetlen.Így azóta csak betétet tudok használni :(
2013. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Óóó,most elkeseredtem.:(

Remélem,én nem fogok így járni!

Annyira utálom a betétet,ez most a

legnagyobb problémám.Kivagyok tőle.

Köszi a válaszod!

2013. márc. 13. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem Te nme jársz így mint én!Sok sikert!
2013. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hasonlóképpen vagyok a betéttel..alig vártam,hogy a gyermekágyas időszak,és vele a vérzés elmúljon,szabályosan rosszul voltam tőle.Aztán 6 hónapig nem is jött meg szülés után.Akkor viszont rögtön tudtam tampont használni,nem volt semmi gond.Nem fáj,nem érzem szűkebbnek.Nem tudom,melyik mérettel kezdtél,szerintem indíts egy minivel,hátha sikerül,én is így kezdtem neki,mert terhességem előtt elég volt,most viszont sajna nagyon sok a vérzésem mennyisége,mióta megszültem,örülök,hogy a normál kibír 3 órát:-(Szerintem idővel azért jobbnak kell,hogy legyen,azért még 2 hónap telt el a szülésed óta.Kitartás,tényleg csak azt tudom javasolni,hogy próbálgasd,vagy esetleg várj vele 1-2 hónapot.Üdv:Tamy
2013. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!