Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » --Kislányom/9éves/ nem képes...

--Kislányom/9éves/ nem képes lemondani a napi édesség adagon kívüli nasiról? /Lopva, hogy csak később derül ki/ Már annyi mindent kipróbáltunk az apukájával és az egész családdal együtt. A vércukor szintje/3,7/

Figyelt kérdés

--A hüvelykújj szopásáról sem tudjuk leszoktatni.Egyedül az erőspaprika levébe dugott újj hoz csak sikert,de az mégsem megoldás.EZEKRE A KÉRDÉSEKRE,PROBLÉMÁKRA SZERETNÉK SEGÍTSÉGET ÉS MEGOLDÁST KAPNI.


Üdv:Balogné


2009. szept. 15. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs otthon nasi, akkor nem tud nasizni! Ilyen egyszerű. Vagy megveszi magának? Amúgy mi a baj a vércukrával? a 3,7 az normális.
2009. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyen finom édes gyümölcs (vagy egyéb egészséges nassolnivaló) otthon neki, hogy azt nasizza. Csoki, chips, stb. ne is legyen otthon!

Türelmesek legyetek, fokozatosan várjátok el a változást.

2009. szept. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy gimis osztálytársam aki szopta az ujját,nem lehet vele mit tenni.

Ne egyen otthon nasi és kész,duci amugy a kislány?

2009. szept. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az odáig okés,hogyha nincs otthon nasi akkor nem eszik.De az én időmben is volt odahaza nasi mégsem akartam csak én megenni,titokba lopva,mindeáron.Szerintem nem csupán ez az egyetlen megoldás van!
2009. szept. 17. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szerinted van más megoldás, akkor válaszd azt!
2009. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!