Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki örökbefogad...

Van itt valaki aki örökbefogadott gyereket?

Figyelt kérdés

Miért tettétek ?

Nekem 2 örökbefogadott gyermekem van,azért fogadtuk örökbe őket,mert nem lehetett már több gyerekem.


2013. márc. 16. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy írok, nincs örökbefogadott gyermekem. Viszont van egy ismerős házaspár, akik 40 felettiek és szerettek volna örökbe fogadni. Tényleg nem lehet nekik a koruk miatt?
2013. márc. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sziasztok! nekem is van örökbefogadott gyermekem egy kisfiu,nem választottam,kaptam,nem érdekelt kié,hogy barna vagy szőke,fekete vagy fehér,magyar vagy roma?akartam,kaptam,elfogadtam és ő elfogadott,ímádom öt! nem bántam meg soha!igen lehet ugy szeretni gyereket mintha vérszerinti lenne,csak akkor ha akarod!! van nevelt lányom három,örökbefogadott kisfiam,és adtam örökbe is,imádom mindegyket és hálás vagyok nekik azért mert az anyukájuk lehetek,büszke és boldog anyuka vagyok!!
2013. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!