Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondhatok nemet a missed ab...

Mondhatok nemet a missed ab műtétre?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Bármilyen műtétet megtagadhatsz. Viszont utána nem tehető felelőssé egy orvos sem, ha szövődmény lép fel, amitől mondjuk soha többet nem lehet kisbabád.
2013. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Butaság lenne. Miért tennéd?
2013. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ja, a másik meg, hogy ha véletlenül meggondolod magad amikor 40 fokos lázzal otthon fekszel, és úgy érzed belehalsz, mert nem ürült ki rendesen a méhed, akkor gondolhatod, hogy hogy bánnak majd veled. Mint egy buta nővel, és igazuk lesz.
2013. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy mondhatsz nemet, nem kötelezhetnek rá.

Én is nemet akartam mondani (külföldön egyáltalán nem szokás ilyenkor elvégezni a műtétet, általában várnak egy darabig, hogy magától kiürüljön, ha ez nem történik meg, akkor gyógyszerrel rásegítenek), de mivel ebben az országban nem engedélyezik a gyógyszert, ezért nem volt más megoldás. Halogattam egy darabig, de mivel nem ürült magától, így végül megcsináltattam a műtétet.

2013. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Remélem nem aktuális, csak elgondolkodtam.

Volt már 1 ilyen műtétem, és akkor azt mondtam, hogy soha többet. Most ismét terhes vagyok, még nem voltam orvosnál, de bízom benne, hogy minden rendben van.

2013. márc. 16. 20:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne magad ilyenekkel stresszelni...
2013. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Mondhatsz nemet, a 4. után én is úgy döntöttem, inkább a természet oldja meg.... Éjjel 2 -kor mentővel vittek be a kórházba, valami morfin-származékkal fejbekólintottak, mert normális érzéstelenítésre már nem volt idő. ... Rossz döntés volt.

A habituális vetélés a nők 1%-át érint. Én az 1%-ba tartozok, te a 99-be. Ne agyalj ilyeneken. Minden jót!

2013. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Most olvastam a többi véleményt. Nem bántak velem úgy, mint egy buta nővel. A döntést előtte megbeszéltem az orvosommal ő is rábólintott, mivel még kicsi volt a terhesség, és mindkét petezsák üres volt, esély volt rá, hogy normális módon lezajlik a vetélés.
2013. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet nemet mondani, én nemet mondtam, magától kiürült szerencsére, nem volt szövődmény. Nagyon örülök, hogy így döntöttem. Az orvosom támogatott a döntésemben, kaptam valami gyógyszert, meg kontroll ultrahangra kellett menni, ott minden rendben volt. De tényleg ne gondolj ilyenekre!
2013. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, de mindig eszembe jut az, hogy baj is lehet.

Magyarországon semmilyen fajta gyógyszeres rásegítés nem létezik arra, hogy a méh gyorsan kitisztuljon?

2013. márc. 17. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!