Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mondhatok le a gyesről,...

Mikor mondhatok le a gyesről, illetve átveheti-e a nagymama?

Figyelt kérdés
Levan százalékolva a nagymama? Ha igen akk elvehetik töle a százalékot? Ha nem töltötte bd az egy évet lemondhatok a gyesről ha dolgóyni akarok?
2013. márc. 14. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
elmehet a mama is gyesre, szerintem a leszázalékolása megmarad
2013. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ez volt a helyzet. Én visszamentem dolgozni, mamának megigényeltük a gyest. Leszázalékolt nyugdíjas,viszont az éves elszámolóján rehabilitációsnak volt feltüntetve,így nem kaphatta,viszont tavaly júniusban kaptunk egy levelet, hogy már ő is kaphatja a nyugdíj mellett, tehát nem veszik el. Előtte választanunk kellett volna. Ha szeretnéd leírom nekünk hogy ment. Ja és a mai napig kapja, bármár csak 2 hónapig, mert betölti a fiam a 3-t.
2013. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a mama adóbevallásnál majd figyeljetek, mert be kell jelenteni a gyes végét is!!!
2013. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De be kell töltenie az egy évet,hogy átvegye. Jól tudom? Megköszönném ha leírnád.
2013. márc. 14. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!