Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felvehetem a SZOCPOL-t ha...

Felvehetem a SZOCPOL-t ha lakásfelújítást tervezek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy hozzá juthatok a Szocpol támogatáshoz ha nem építkezni és nem is vásárolni csupán felújítani szeretnék egy házat.

Ha igen mik a feltételek felújítás esetén mert erről nem találtam semmit csak vásárlás esetén találom a feltételeket.

Előre is köszönöm!



2013. márc. 16. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

most nincs szocpol. az új megbukott, a régit visszaállítják, kb 2 hét, legalábbis ezt ígérték.

de szerintem sima felújításra nem adnak, legalábbis eddig nem, az volt a feltétel, hogy leglább egy szobával bővüljön a ház vagy a tetőtér épüljön be

mindenesetre várjatok pár hetet.

ja és a szocpol egyik feltétele az építési engedély, ha bővítetek, mi már utána érdeklődtünk, egy féle építési engedély van, tehát ha csak 1 ablakot tesztek be vagy lépcsőt átalakítjátok, megbontjátok a födémet, kell engedély és akkor már esélyesebb lehet a szocpol

2013. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs szocpol!
2013. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs szocpol, de ha lesz akkor sem fog járni felújításra, régen sem járt soha, nem is fog, felháborító is lenne ha járna-
2013. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Új Lakás építésre jár szocpol!

Régen járt lakás bővítésre, ha + szobát építettek a házhoz, de csak fél szocpol, ami nincs már vagy 7-8 éve.

2013. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. márc. 18. 14:02
 6/6 anonim válasza:

Szia,

lakásfelújítás és vásárlás céljából

30 %-os állami kamatmentes támogatáshoz tudok segítséget nyújtani

sfinx80@citromail.hu

2014. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!